Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Marten Comfort Pellet

ГалереяСписок
Доставка по всій Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Якщо ви хочете купити пелетний котел, тоді радимо звернути вашу увагу на котли Marten. На сьогоднішній день ця компанія займає лідируючі позиції в Україні по виробництву котлів. Виробничі потужності розташовуються в Харківській області і займають досить значну площу, яка дорівнює 10 000 м. кВ

Хочеться звернути особливу увагу на те, що всі  деталі пелетних  котлів ніде не купуються, а виготовляються на заводі підприємства на сучасному імпортному обладнанні виробництва Японії, США, Австрії.

Всі зварювальні роботи здійснюються зварювальним роботом, що в свою чергу гарантує високого якість продукції, що виготовляється.

Абсолютно всі котли Marten проектуються та розробляються власним конструкторським бюро. Крім цього, фахівці компанії  займаються розробкою проектів модернізації систем опалення дошкільних, навчальних закладів, а також у лікарнях Харківської області. На всі перелічені вище заклади були встановлені котли Marten.

Співробітники підприємства ретельно стежать за якістю продукції, яка перевіряється на різних етапах виробництва.

Всі котли Мартен мають сертифікат відповідності та протоколи випробувань, що безумовно є гарантом безпеки і говорить про високу якість продукції.

Компанія має власний автопарк, за допомогою якого здійснюється експорт котлів в Молдову, Грузію, Казахстан, Вірменію.

При доставці одиничних замовлень по Україні підприємство співпрацює з  транспортною компанією Нова Пошта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner