Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Kraft R

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Якщо ви бажаєте придбати надійний і практичний пелетний котел рекомендуємо вам звернути увагу на котли від компанії Крафт серії R. Безперечною перевагою даної лінійки котлів є те, що завдяки польської пальника ретортного типу Pancer Pol котел працює не тільки на пелетах, а дровах, мелкофракционном вугіллі.

Заявлена потужність котла KRAFT серії R реалізується за рахунок збільшеного теплообенніка.

Звертаємо вашу увагу на те, що пальник під'єднується до котла з боку і за бажанням покупця може бути розміщена з будь-якої сторони, що безсумнівно є великим плюсом. Також з боку знаходиться і сам бункер для палива.

Яким же чином здійснюється процес спалювання палива? За рахунок того, що бункер розташований вище шнека і нагадує своїм зовнішнім виглядом конус. Таким чином, завдяки шнековому механізму паливо подається в пальник, потім піднімається вгору. Там і здійснюється процес спалювання. Одночасно з цим вентилятор нагнітає дії подає повітря.

Отже, не складно зробити висновок, що сила процесу горіння контролюється за рахунок кількості подаваного повітря і кількості палива. Всім цим процесом керує так званий «контролер», де спочатку користувачем і задається необхідна температура.

Акцентуємо увагу на тому, що пальник не потребує очищення або будь-якому іншому процесі обслуговування. Справа в тому, що процес самоочищення здійснюється без стороннього втручання. Необхідно лише періодично очищати теплообмінник – для цього вгорі передбачена дверцята. Також разом з пелетні котлом Ви отримуєте скребок і совок. Попіл видаляється через двері, яка розташована знизу.

За двома дверима, що знаходяться посередині котла, відкривається доступ до самої пальнику.

Вгорі над пальником розташовуються труби, які наповнені водою. Вони необхідні для встановлення чавунних колосників в тому випадку, якщо Ви будете опалюватися вугіллям, дровами або іншим твердим паливом. Цей режим особливо актуальне в тому випадку, якщо виникнуть проблеми з електрикою, або ж з наявністю пелет.

З метою безпеки пелетний котел обладнаний системою захисту від загоряння.

Гарантія на пелетні котли від ТМ Крафт становить 36 місяців.

Купити пелетний котел KRAFT серії R за ціною заводу виробника можна в нашому інтернет магазині Котелок. По мимо того що Ви минаєте ряд посередників і як наслідок економите свій бюджет, ще Ви отримуєте від нас у подарунок безкоштовну доставку по Україні.

Приємних та потрібних покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner