Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Kraft F

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Якщо ви бажаєте придбати надійний і практичний пелетний котел рекомендуємо вам звернути увагу на котли від компанії Крафт серії F. Заявлена потужність котла KRAFT серії F реалізується за рахунок збільшеного теплообенніка.

Звертаємо вашу увагу на те, що пальник під'єднується до котла в передні дверцята, що безсумнівно є великим плюсом. Також з боку знаходиться і сам бункер для палива.

Яким же чином здійснюється процес спалювання палива? За рахунок того, що бункер розташований вище шнека і нагадує своїм зовнішнім виглядом конус. Таким чином, завдяки шнековому механізму паливо подається в пальник, потім піднімається вгору. Там і здійснюється процес спалювання. Одночасно з цим вентилятор нагнітає дії подає повітря.

Отже, не складно зробити висновок, що сила процесу горіння контролюється за рахунок кількості подаваного повітря і кількості палива. Всім цим процесом керує так званий «контролер», де спочатку користувачем і задається необхідна температура.

Акцентируем внимание на том, что горелка не нуждается в очистки или каком либо другом процессе обслуживания. Дело в том, что процесс самоочистки осуществляется без постороннего вмешательства. Необходимо лишь периодически очищать теплообменник – для этого вверху предусмотрена дверка. Также вместе с пеллетным котлом Вы получаете скребок и совок. Зола удаляется через дверь, которая расположена снизу.

За двумя дверями, что находятся посередине котла, открывается доступ к самой горелке.

Вгорі над пальником розташовуються труби, які наповнені водою. Вони необхідні для встановлення чавунних колосників в тому випадку, якщо Ви будете опалюватися вугіллям, дровами або іншим твердим паливом. Цей режим особливо актуальне в тому випадку, якщо виникнуть проблеми з електрикою, або ж з наявністю пелет.

З метою безпеки пелетний котел обладнаний системою захисту від загоряння.

Гарантія на пелетні котли від ТМ Крафт становить 36 місяців.

Купить пеллетный котел KRAFT серии F по цене завода производителя можно в нашем интернет магазине Котелок. По мимо того что Вы минуете ряд посредников и как следствие экономите свой бюджет, еще Вы получаете от нас в подарок бесплатную доставку по Украине.

Приятных и нужных покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner