Кошик
89 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380662568092
+380639885778
Интернет - магазин Котелок

Рециркулятор бактерицидний ECOLINE

Перед застосуванням УВАЖНО вивчити інструкцію!!!

ГалереяСписок

рециркулятор Бактерицидний – це пристрій призначений для очищення повітря в закритих приміщеннях від шкідливих бактерій, вірусів), спорів, грибків і цвілі.

Прилад здатний знищувати або змінювати код ДНК вірусів сімейства Nidovirales, до яких відноситися вірус SARS-CoV-2, який у свою чергу є збудником хвороби COVID-19. Коли рецилькулятор ECOLINE працює в приміщенні з людьми - ризик захворювання зменшується в 99 раз. Це ж стосується всіх хвороб ГРВІ (грип, ангіна та ін).

По конструктиву рециркулятор дуже простий. На передній панелі вмонтований блок управління, який можна програмувати на певні дні включення і часові діапазони. З бічної частини рециркулятора розташовані повітропроводи які захищені сіткою і спеціальними фільтрами, що робить можливим перебування людини в середині приміщення під час роботи бактерицидної рециркулятора.

Прилад досить компактний і може бути встановлений на будь-якій плоскій поверхні, або прикріплений на стіну.

Заходи безпеки при використанні бактерицидної рециркулятора:

НЕ знімати захисний кожух під час роботи рециркулятора;

- НЕ дивитися у вентиляційні отвори з близької відстані більше 30 сек.;

- НЕ використовувати рециркулятор до повного ознайомлення з інструкцією!

Придбати рециркулятор бактерицидний ECOLINE з гарантією від виробника у офіційного дилера Ви можете в нашому магазині "Казанок" По мимо цього купуючи у Нас, Ви отримуєте додатковий бонус -  безкоштовну доставку по Україні.