




Твердопаливний котел тривалого горіння Feniks N 30 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел тривалого горіння Feniks N 30 кВт»
Твердопаливний котел тривалого горіння Feniks N – універсальний котел для опалення приватного будинку або виробничої площі.
Дана модель, як і його попередник Feniks К, виконаний з жароміцної котлової сталі товщиною 6 мм. Для мінімізації тепловтрат всі котли тривалого горіння утеплені мінеральною ватою, що безпосередньо позначається на ККД котла, яке становить не менш 86%. Завантажувальна камера має дуже великий бункер у моделі на 30 кВт вона становить 102 л. Для ефективного спалювання твердого палива (вугілля, брикети тощо) в завантажувальній камері розташовані дворядні форсунки подачі вторинного повітря. Це сприяє 100% згорянню завантажувального матеріалу та мінімізації продуктів відходу. Подачу повітря в камеру згоряння регулює блок управління (автоматика) до якого підключена турбіна. Максимального тривалого горіння на одного завантаження палива можна досягти за допомогою простої установки.
Теплообмінник твердопаливного котла тривалого горіння являє собою горизонтальні конвективні канали, через які проходить теплоносій і має площу теплообміну 2,7 м2.
Дверцята твердопаливного котла оснащені масивним теплоотбойником, а так само мають ущільнювач для мінімізації тепловтрат і попадання диму в середину приміщення. Ручки виконані з високоякісного пластику, для уникнення нагріву і травмування користувача. Так само всі дверцята котла легко регулюються на ступінь притиснення.
Окремої уваги заслуговує нижня дверцята твердопаливного котла, вона не тільки призначена для очищення зольного відділення, але і має спеціальний фланець для установки пелетної пальника. Дана опція в будь-який момент дасть вам можливість з легкістю переобладнати котел, що безпосередньо позначається на тривалості автономної роботи котла.
Котел Feniks N має ряд технологічних виходів для монтажу і обслуговування, такі як: патрубок подачі/обратки теплоносія, патрубок для зливу теплоносія з котла, патрубок для встановлення групи безпеки. Для збільшення терміну служби котла всі патрубки - оцинковані.
Котел тривалого горіння Feniks N має горизонтальний вихід димоходу круглого перерізу з ревізійними кишенями, що безсумнівно є великим плюсом при його ревізії.
Заказать дровяной котел с большой топкой Feniks N можете в нашем магазине «Котелок» и в подарок получите – БЕСПЛАТНУЮ адресную доставку по всей Украине!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 369 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Пелети, Тріска, Кам'яне вугілля, Дрова, Брикети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Кількість секцій | 4 шт. |
| Кількість теплообмінників | 4 шт. |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Об'єм води в котлі | 89 л |
| Об'єм камери згоряння | 102 л |
| Площа обігріву | 300 кв.м |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Управління | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1575 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 930 мм |
| Довжина димаря | 5 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 710 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 55 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
- Ціна: від 59 430 ₴


