




Шахтний котел Kotlant KVU 50 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Доставка по Україні — БЕЗПЛАТНА!!!
Модельний ряд представлений котлами від 16 кВт — до 50 кВт. Котел здатний опалювати приміщення до доби (залежно від палива). Термін горіння реалізований завдяки 2 камерам котла:
1 — У першій (завантажній камері) світиться нижній шар палива 10-15 см над лосником;
2 — У другій розташована форсунка вторинного допалювання, завдяки якій усі димові та піролізові гази догоряють, що підвищує тривалість роботи котла та ККД.
Під час виготовлення котлів використовується жароміцна, шкірна сталь. Завантажувальна камера котла та теплообмінник виготовлені зі сталі завтовшки 6 міліметрів, це можна перевірити штангенциркулем, а також на видимих частинах котла є наклейки з міліметровою розміткою — для зручності.
Приєднувальні патрубки подавання та зворотні сторони та мають розмір 1/12 дюйма. Особливу увагу хочеться приділити елементам, які закривають дверцята котла, це ручки гвинтового типу, який дає змогу з легкістю відкривати та надійно зачиняти дверцята. Варто звернути увагу на матеріал утеплення, у цьому котлі використовується базальтова вата з фольгоізоли, саме фольгоїзол зменшує втрату тепла, відбиваючи його.
Купити надійний і довговічний твердопаливний котел тривалого горіння «Kotlant KVU» за ціною заводу виробника без жодних додаткових націнок і витрат ви можете в нашому інтернет-магазині "Коток". Водночас ви отримуєте ще доставку в подарунок у будь-яку точку України.
Приємних і потрібних покупок!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotlant |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 585 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Антрацит, Буре вугілля, Дрова, Горючі сланці, Брикети |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Об'єм води в котлі | 165 л |
| Об'єм камери згоряння | 218 л |
| Площа обігріву | 500 кв.м |
| Потужність номінальна | 50 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Управління | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1340 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Глибина | 1325 мм |
| Довжина димаря | 6 мм |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 625 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 50 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
- Ціна: від 90 300 ₴

