




Нагрівач Тепломакс 2 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тепломакс — нагрівачі нового покоління, виготовлені з матеріалів найвищої якості. У нагрівачах Тепломакс використовується сучасний нагрівальний елемент закритого типу, що забезпечує безшумну роботу виробу та заощаджує витрати на електроенергію до 50%.
Контроль роботи нагрівача Тепломакс здійснюється інтелектуальним блоком керування, який має можливість програмування за днями, тижнями, годинником. Також нагрівач має функцію контролю поверхні приладу, що забезпечує захист від опіків.
Нагрівач Тепломакс можна використовувати в будь-якому приміщенні, використовуючи вертикальні або горизонтальні моделі. Монтаж нагрівача здійснюється в зручному для вас місці, що забезпечить високу ефективність приладу. Так само нагрівач є абсолютно мобільним і може використовуватися як переносний елемент обігрівання.
Купити нагрівач Тепломакс за низькою ціною, а точніше за ціною виробника ви можете в нашому магазині «Котелокк».
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Особливості | Терморегулятор |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Максимальна температура нагріву | 70 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
- Ціна: 13 650 ₴

