




Osaka STA-18HW Aura DC Inverter
Інверторна спліт-система Osaka Aura цілком заслужено вважається функціональною, продуктивною і якісною моделлю кондиціонера. Даний кондиціонер з легкістю впорається з такими завданнями як: обігрів та охолодження приміщення. Крім того, він ще виконує таку функцію як осушення повітря всередині приміщення, що дозволяє досить швидко створити в приміщенні комфортні кліматичні умови. Функція осушення повітря найбільш актуальна у міжсезоння, коли під час дощів значно збільшується вологість повітря у тому, що температура щодо низька. Таким чином, використання даного режиму дозволяє по-перше уникнути виникнення різного виду грибка і цвілі в приміщенні, а по-друге, значною мірою знизить ризик простудних захворювань.
Хочеться звернути увагу на те, що на відміну від звичайних кондиціонерів, де процес осушення повітря здійснюється при одночасному зниженні температури, в кондиціонерах від компанії Osaka можливе осушення повітря з використанням режиму без зниження температури.
Даний кондиціонер відмінно підійде для встановлення в квартирі, своєму будинку, ресторані, офісі, а також інших типах громадських приміщень. Настінний кондиціонер Osaka Aura має таку функцію як «турбо режим». Якщо вам необхідна за короткий проміжок часу охолодити приміщення до заданої температури - саме режим Тurbo допоможе вам впоратися з цим завданням (в цьому режимі на 47% збільшується продуктивність кондиціонера).
Дана спліт-система відноситься до приладів з низьким рівнем енергоспоживання (клас А++), що, безумовно, дозволяє вам економити витрату електрики, а отже і свій бюджет.
Також кондиціонер забезпечений функцією – режим комфортного сну, завдяки якій ви відмінно виспитеся та відпочинете. У режимі дбайливого обдування, виходячи з вибраної температури, вибирається спосіб обдування. Повітря при охолодженні піднімається нагору, а при обігріві - опускається вниз. При цьому повітряні потоки рівномірно розподіляються по всьому приміщенню, виключається пряме попадання на людину.
Функція самоочищення дозволяє позбутися вологи і відповідно просушити теплообмінник, разом з цим усувається неприємний запах і як наслідок ризик виникнення та розмноження різноманітних мікроорганізмів у внутрішньому блоці кондиціонера.
Антикорозійне покриття Blue Fin виконує функцію захисту теплообмінника від можливого потрапляння вологи та пилу. Таким чином, значно збільшується термін експлуатації кондиціонера.
Звертаємо увагу на те, що цей тип настінного кондиціонера широко використовується не тільки для житлових приміщень, а й у приміщеннях коридорного типу, оскільки завдяки вдосконаленому вентилятору максимальна довжина повітряного струменя досягає 20 м!
Даний настінний кондиціонер обладнаний фотокаталітичним та антибактеріальним фільтром, які виконують функцію знезараження повітря, що, безумовно, позитивно позначається на Вашому здоров'ї.
Поряд з усіма вищепереліченими перевагами кондиціонер працює досить тихо, завдяки чому не заважатиме вам і відволікатиме від справ.
Додатково: робота на обігрів до -30℃, вдосконалений повітряний потік, авторестарт, комфортний сон, ітелектуальний повітряний потік, 24-годинний таймер, автоматичний вибір режиму, прихований LED-дисплей.
Інверторна спліт-система Osaka Aura створена спеціально для тих хто не тільки цінує комфорт, а також піклується про своє здоров'я. Ця модель є оптимальною за співвідношенням ціна-якість-функціональність.
Купить інверторну спліт-систему Osaka Aura за цінами заводу виробника без будь-яких додаткових націнок можна в нашому магазині «Котелок». Мимо мінімальної ціни купуючи кондиціонер у нас ви ще отримуєте в подарунок безкоштовну доставку по всій Україні.
Приємних та потрібних покупок!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Потужність охолодження | 5100 Вт |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 292 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 205 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 910 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 600 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 350 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 58 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1500 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 41 000 ₴

