




Котел твердопаливний верхнього горіння Neus Heat Eko 12 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Котел твердопаливний верхнього горіння Neus Heat Eko призначений для використання у приватних будинках та є ідеальним вибором для забезпечення комфорту в холодну пору року. Він підтримує роботу на різних видах твердого палива, включаючи дрова, вугілля, брикети, тріску та інші види. Просте виконання та наявність різноманітних технологічних рішень роблять цю модель особливо вигідним вибором серед таких котлів.
Конструкція котла верхнього горіння Neus Heat Eko виконана з надійної жароміцної сталі товщиною 5 мм, що забезпечує довговічність та надійність в експлуатації. На верхній панелі розташовані основні прилади контролю та технологічні приєднання, включаючи патрубок для встановлення скидного клапана, що підвищує безпеку експлуатації котла. Також тут встановлений електронний термометр для точного контролю та налаштування температури теплоносія.
Котел верхнього горіння Neus Heat Eko передбачає можливість роботи як з механічним регулюванням подачі повітря в камеру згоряння, так і в автоматичному режимі. Для механічного регулювання передбачений спеціальний приєднувальний патрубок та дверцята піддувала, обладнана регулювальним механізмом та склокерамічним ущільнювачем. В автоматичному режимі керування здійснюється блоком керування, що регулює роботу турбіни та циркуляційного насоса.
Двері зверху забезпечує зручний доступ до конвекційної частини котла і служить для завантаження твердого палива. Її конструкція з регулювальним роликовим механізмом та ущільнювачем зі склокераміки запобігає виходу продуктів згоряння в приміщення. Нижні двері також оснащені регулювальним механізмом та ущільнювачем, відкриваючи доступ до зольного відсіку та колосникових ґрат, а також мають люк для піддувала. Зручні пластикові ручки забезпечують безпеку під час експлуатації.
Тильна сторона котла обладнана патрубками для зворотної подачі теплоносія, зливу або підживлення, а також горизонтальним круглим димоходом. Димар легко обслуговується завдяки ревізійним вікнам з обох боків, що забезпечує хорошу тягу та ефективність роботи котла.
Таким чином, твердопаливний котел верхнього горіння Neus Heat Eko поєднує в собі надійність, високі технологічні характеристики та простоту експлуатації, що робить його ідеальним вибором для обігріву приватного будинку в умовах холодного клімату.
Придбати твердопаливний котел верхнього горіння Neus Heat Eko ви можете у нашому магазині "Котелок", при цьому як бонус адресна доставка по Україні – БЕЗКОШТОВНА!!!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neus |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 118 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Кора, Пелети, Тріска, Буре вугілля, Кам'яне вугілля, Дрова, Брикети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Максимальна температура димових газів | 240 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Об'єм води в котлі | 35 л |
| Об'єм камери згоряння | 55 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 910 мм |
| Довжина димаря | 5 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 485 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: від 21 900 ₴

