Топ продаж








Теплоакумулятор Макситерм ємністю 500 літрів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Буферна ємність Макситерм призначена для накопичення надлишкового тепла в системі опалення від роботи газового або твердопаливного котла.
Підключаючи даний теплоакумулятор в систему опалення збільшує термін служби котла на твердому паливі, підвищуєте коефіцієнт корисної дії, а так само економите до 50% палива. У разі припинення роботи циркуляційного насоса теплоакумулятор не дає котла на твердому паливі перегрітися, а значить виключає варіант аварії у вашу відсутність.
Замовити теплоакумулятор Maxiterm з безкоштовною доставкою по Україні Ви можете в нашому магазині Котелок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура в баку | 90 град. |
| Максимальна температура теплоносія в баку | 90 град. |
| Максимальний тиск в баку | 0.2 бар |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм бака | 500 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 600 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал бака-акумулятора | сталь |
- Ціна: 20 000 ₴

