




Котел тривалого горіння Feniks C 27 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Feniks C 27 кВт»
Якщо ви хочете купити економний котел тривалого горіння при виборі обов'язково зверніть увагу на котли від українського виробника "Feniks". Лінійка представлена моделями від 12 до 35 кВт. Також звертаємо Вашу увагу що даний виробник випускає котли Feniks серіі В від 10-50 кВт (вони також широко представлені в нашому інтернет магазині «Котелок»)
Дані котли відносяться к котлам тривалого горіння з верхнім спалюванням палива, тобто розпалювання палива відбувається вгорі теплообмінника. Якщо мова вже зайшла про паливо хочеться акцентувати Вашу увагу на універсальність котла, тобто для його роботи можна використовувати дрова, кам'яне вугілля, антрацит, а також даний твердопаливний котел є відмінним утилізатором побутового сміття.
Цей котел відрізняється від конкурентів своїм верхнім теплообмінником, який виконаний з жарових високоякісних полок, завдяки чому і здійснюється підвищення ККД.
Якщо говорити про камеру згорання, то вона виконана з жароміцної котлової сталі, товщина якої 6 мм. Колосникова решітка виготовлена з цільнонатянутих водяних труб. Також в завантажувальній камері є отвори для подачі кисню, які розташовані в середній і нижній частині.
В середньому на одній закладці палива котел може працювати до 12 годин на деревині, до 36 годин на вугіллі.
Якщо ж ви хочете використовувати твердопаливний котел для нижнього горіння – для цього під колосникових гратами розташований третій канал подачі повітря. Так що сміливо можна говорити про те, що конструкція котла продумана аж до самих дрібниць.
Щільність прилягання азбестової нитки, яка в свою чергу служить як ущільнювач і виконує захисну функцію, тобто перешкоджає проникненню продуктів горіння в опалювальне приміщення, контролюють болти. Болти розташовані на передній частині дверей.
За верхніми дверима розташований теплообмінник, який легко можна почистити в разі необхідності. Наступна двері закриває завантажувальний вікно; передостання двері відкриває доступ до колосникових гратах. За допомогою самої нижньої дверцята можна без проблем вивантажити золу і власне обслужити котел.
Акцентуємо Вашу увагу на те, що в набір з котлом тривалого горіння йде комплект автоматики: турбіна для подачі кисню та мікропроцесорний контролер. Також автоматика має роз'єм для підключення насоса і датчик температури. Таким чином, заміряється температура на подачі котла і відповідно в залежності від показників температури вмикається або вимикається турбіна. Аналогічні дії відбуваються і з насосом. Крім цього є можливість задати потрібну температуру з метою включення або відключення насоса.
В котлі передбачена вбудована гільза для датчика температури і патрубок подачі теплоностеля. Занурена в патрубок гільза дозволяє датчику більш точно реагувати на температурні зміни, а це в свою чергу підвищує економічність і точність роботи котла.
У верхній частині твердопаливного котла є патрубок для встановлення групи безпеки. Завдяки тому, що у котла круглий димар - це дозволяє монтувати його без додаткових перехідників. Крім цього димар можна підключати горизонтально і вертикально за допомогою перехідника і заглушки (просто поміняйте їх місцями).
Для підвищення ККД і економії палива, котел рекомендується використовувати в парі з теплоакумулятором.
Транспортувальні отвори значно спрощують процес транспортування і монтажу котла.
Гарантія на котел становить 36 місяці .
Твердопаливні котли тривалого горіння від української компанії «Feniks» на сьогоднішній день є досить популярними завдяки своїй доступній ціні та високій якості продукції.
Купити котли тривалого горіння за низькою ціною, а точніше за ціною виробника, ви можете в нашому магазині «Котелок». Додатковим бонусом при купівлі у нас котла ви отримуєте безкоштовну доставку по Україні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 316 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Буре вугілля, Дрова |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Кількість секцій | 4 шт. |
| Кількість теплообмінників | 4 шт. |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Об'єм води в котлі | 95 л |
| Об'єм камери згоряння | 101 л |
| Площа обігріву | 270 кв.м |
| Потужність номінальна | 27 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1410 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Глибина | 1175 мм |
| Довжина димаря | 5 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Ширина | 545 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 60 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
- Ціна: від 58 140 ₴


