




Котел Feniks B 20 кВт
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Котел Feniks B 20 кВт»
Твердопаливний котел тривалого горіння для опалення будинку Feniks B – це лінійка побутових котлів, яка поєднує надійну конструкцію та функціональність. Широкий модельний ряд твердопаливних котлів дозволить оптимально підібрати котел тривалого горіння під вашу систему опалення.
Твердопаливний котел тривалого горіння Feniks B виготовлений із жаростійкої котлової сталі марки 09Г2С завтовшки 5 мм, а обшивка водяної сорочки має товщину стінки 3 мм. Дані параметри безпосередньо впливають на термін експлуатації твердопаливного котла і становить не менше 15 років, при цьому гарантійне обслуговування діє протягом 3 років.
Твердопаливний котел тривалого горіння для опалення будинку Feniks B має тридверну конструкцію та ряд технологічних приєднань, що максимально полегшує експлуатацію та обслуговування котла. На верхній панелі твердопаливного котла розташований патрубок подачі теплоносія в систему опалення, цифровий манометр температури та фланець для встановлення групи безпеки. За допомогою цієї опції можна контролювати температуру теплоносія в котлі, якщо він працює за допомогою механічних засобів регулювання подачі повітря в камеру згоряння, а встановлена група безпеки не дасть завдати максимальних збитків у разі закипання твердопаливного котла тривалого горіння в момент вашої відсутності.
Як говорилося раніше, твердопаливний котел тривалого горіння Feniks B має три двері. Всі двері прошнуровані склокерамічним шнуром та мають регулювальні петлі. Ця опція використовується в твердопаливних котлах, щоб запобігти потраплянню продуктів згоряння (дим) в середину приміщення. У процесі експлуатації котла та просідання склокерамічного шнура дверей можна відрегулювати на щільність притискання за допомогою регулювання петель.
Верхні двері твердопаливного котла тривалого горіння відкривають доступ до обслуговування конвекційної зони теплообміну. У моделі Feniks B розташовано дві розгорнуті полиці теплообміну, що безпосередньо впливає на ККД котла.
Середні двері твердопаливного котла тривалого горіння відкривають доступ до камери згоряння. Незважаючи на відносно невеликі зовнішні параметри котла 20 кВт, об'єм камери згоряння становить 86 дм3.
Нижні двері твердопаливного котла тривалого горіння мають розширений функціонал, так як, по-перше на ній розташовані технологічні приєднання для подачі повітря в камеру згоряння, по-друге двері відкривають доступ до обслуговування водяних колосникових грат і очищення зольного відсіку.
Регулювання роботи твердопаливного котла тривалого горіння може відбуватися кількома способами:
- за допомогою природної тяги;
- за допомогою механічного регулятора тяги;
- За допомогою електронної автоматики.
Під усі види регулювання подачі повітря в камеру згоряння передбачені технологічні приєднання та фланці патрубків.
Задня частина твердопаливного котла тривалого горіння також має ряд виходів, таких як димар, патрубок звороту системи опалення, а також патрубок зливу або підживлення теплоносія в систему опалення. Хочеться звернути увагу на те, що димар має шиберну заслінку, а так само ревізійні вікна, що дозволяє обслуговувати систему димоходу без особливих зусиль.
Твердопаливний котел тривалого горіння Feniks B – оптимальне рішення для опалення будинку, а при замовленні у нашому магазині "Котелок" ви отримаєте приємний бонус у вигляді безкоштовної доставки по Україні!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FENIKS |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 221 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Тріска, Буре вугілля, Кам'яне вугілля, Дрова, Брикети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Колір | Червоний |
| Кількість секцій | 3 шт. |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Максимальна температура димових газів | 240 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Об'єм води в котлі | 62 л |
| Об'єм камери згоряння | 86 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1092 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Глибина | 1005 мм |
| Довжина димаря | 5 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 595 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 57 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
- Ціна: від 33 170 ₴


