




Обігрівач Тепломакс 3,5 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тепломакс – обігрівачі нового покоління виконані з матеріалів вищої якості. В обігрівачах Тепломакс використовується сучасний нагрівальний елемент закритого типу, що забезпечує безшумну роботу изделья і економить витрати на електроенергію до 50%.
Контроль роботи обігрівача Тепломакс здійснюється інтелектуальним блоком управління, який має можливість програмування по днях, тижнях, годинах. Так само обігрівач має функцію контролю поверхні приладу, що забезпечує захист від опіків.
Обігрівач Тепломакс можна використовувати в будь-якому приміщенні використовуючи вертикальні або горизонтальні моделі. Монтаж обігрівача здійснюється в зручному для вас місці, що забезпечить високу ефективність приладу. Так само обігрівач є абсолютно мобільним і може використовуватися як переносної елемент обігріву.
Купити обігрівач Тепломакс за низькою ціною, а точніше за ціною виробника, ви можете в нашому магазині «Котелок».
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Особливості | Терморегулятор |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 33 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 3500 мм |
| Технічні характеристики | |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Максимальна температура нагріву | 70 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1700 Вт |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
- Ціна: 18 100 ₴

