Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Feniks серія B New (Фенікс)

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Хочете купити твердопаливний котел тривалого горіння для приватного будинку з дуже великий завантажувальний камерою згоряння? В такому випадку Вам варто звернути увагу на твердопаливний котел Feniks серії В New.

Котел тривалого горіння Feniks серії В New – це новинка 2023 року в сфері опалювального обладнання. Котел призначений для опалення приватних будинків, виробничих приміщень з відкритою або закритою системою опалення. Робота котла здійснюється на будь-якому виді твердого палива: дрова, вугілля, брикети, відходи деревини тощо

Так чим же гарний твердопаливний котел Фенікс і які його переваги від котлів інших виробників?

Перша відмінність – це дуже об'ємний бункер завантажувальної камери згоряння. У моделі котла на 10 кВт він становить 46 дм3, що є істотною перевагою серед твердопаливних котлів даного класу. Тривалість роботи твердопаливного котла на одного завантаження дров може досягати 15 годин, а на вугіллі більше доби.

Друга відмінність – це велика площа теплообміну, яка становить 1,3 м2. Котел має дві водонаповнені полки, які розташовані в конвективній частині твердопаливного котла, для максимальної передачі енергії в систему опалення.

Третя відмінність – перекидні регульовані дверцята. Всі дверцята твердопаливного котла прошнуровані склокерамічним шнуром і можуть регулюватися по мірі його просідання. Так само дверцята котла оснащені масивним теплоотсекателем виконаного з вермікулітового цегли. Але найголовніше відмінність даної моделі – це перекидні дверцята, тобто, їх можна встановити на відкриття як з ліво на право, так і з права на ліво, чим може похвалитися не кожен виробник.

Четверта відмінність – твердопаливний котел має фланець для встановлення електротену. Ця функція дозволяє перевести котел тривалого горіння в режим електрокотла.

Котел тривалого горіння має три дверцят, що значно полегшує його обслуговування. Верхня двері забезпечує доступ до чищення конвективної частини котла. Середня двері призначена для завантаження палива в камеру згоряння і виконана під кутом. Нижня двері використовується для видалення залишків продуктів згоряння, а також на ній розташована дверцята піддувала, яка може регулюватися в ручному режимі або за допомогою механічного регулятора тяги.

На верхней панели твердопаливного котла розташован технологічний вихід для встановлення нагнетательного вентилятора, який здійснює подачу воздуха по вентканалу под водонаполненную колосніковую решітку. Для релюгування работи котла тривалого горіння на верхней панелі розташован вихід під встановлення механічного регулятора тяги та електроний термометр.

Особливим плюсом котла Феникс являється наявність патрубка для встановлення клапана сброса тиску.

З правої сторони розташован патрубок злиття води з котла.

Задня частина твердопаливного котла має патрубок обратки та вихід диморя круглого перерізу 160 мм.

Підводюючи підсумки опису твердопаливного котла тривалого горения Feniks серіі В New, можно відмітеть головні переваги даной моделі:

- простота конструкціі;

- работа на будь-якому твердому палеві;

- можливість работи автономно, с механічним регулюванням тяги або з автоматичним керуванням;

- великий об"єм камери згорання, виготовленною з сталі 5мм;

- наявність усіх необхідних технологічних виходів для работи котла.

Купить твердопаливний котел тривалого горіння Feniks серіі В New з БЕЗКОШТОВНОЮ адресною доставкою по Україні! – Ви зможетє в нашем магазині "Котелок" .

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner