Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Теплоакумулятор Bizon

ГалереяСписок
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ - БЕЗКОШТОВНА!!!

Для того щоб забезпечити економну та безпечну роботу котла на перше найперше, що потрібно зробити – це  його  правильно підключити, так як саме від цього на пряму залежить ККД і власне сама економічність роботи котла.

В даному питанні хочеться звернути особливу увагу на наявність буферної ємності Bizon, або ж її ще називають тепловим акумулятором. Саме вона дає досить багато переваг при роботі самої системи опалення.

Основна  завдання такої буферної ємності  – це акумуляція тепла, яке виділяється під час роботи котла і надалі поступове  розподіл тепла. Таким чином Ви не втрачаєте вироблене тепло і не спалюєте паливо даремно. Не складно зробити висновок, що завдяки саме теплоакумулятора здійснюється значна економія ваших фінансів, так як котел при нагріванні теплоаккумулятора працює на максимумі, а як відомо при максимальних навантаженнях його ККД зростає до 91%, а при звичайних всього лише до 80% - погодьтеся, що різниця досить відчутна.

Також важливу роль тут ще відіграє збільшення часових проміжків між процесом обслуговування котла: чищенням димоходу, топки і т. п. – це знову ж таки все завдяки тому, що котел працює постійно при великих навантаженнях і за рахунок цього ліпнини, смоли ...не осідають на стінках котла та димоходу, а просто вигорають. Крім цього буферна ємність знижує періодичність топок. Також не можна не згадати питання безпеки, так як у випадку відключення електрики саме дана ємність сприяє процесу природної циркуляції, за рахунок чого холодна вода потрапляє в котел не даючи таким чином перегрітися вашого котла.

Купити буферну ємність за ціною виробника, ви можете в нашому магазині «Котелок». По мимо цього купуючи у нас тепловий акумулятор ви не тільки значно збільшуєте економічність і ККД свого котла, а також отримуєте додатковий бонус -  безкоштовну доставку по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner