Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Bizon Standart

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Котел тривалого горіння з автоматикою Bizon Standart виконаний з жароміцної сталі товщиною 5 мм. Даний котел є універсальним і працює на всіх видах твердого палива: дрова, вугілля, брикети і т. д.

Котел тривалого горіння з автоматикою Bizon Standart має ряд переваг серед котлів свого класу.

Перша відмітна характеристика котла є автоматика польського виробництва з функцією PID яка плавно регулює подачу повітря в камеру згоряння. Дана функція дозволяє уникнути мимовільний набір температури вище встановленої, при цьому економлячи паливо.

Друга відмітна характеристика котла – це завантажувальна дверцята виконана під нахилом, що дозволяє комфортно завантажити сипке паливо. Так само всі дверцята котла мають жароотбойник і ущільнені керамічним шнуром для максимального притиснення дверцята до стінок котла.

Третя відмітна характеристика котла – це збільшена топка з водонаповненими колосниками і двома полками теплообмінника. Дана перевага гарантує тривалість горіння на одній завантаження з максимальною передачею тепла в систему опалення навіть при невеликому залишку палаючого палива.

Четверта відмітна характеристика котла – це мінімізація зварних швів шляхом згинання металу з оцинкуванням всіх патрубків котла для запобігання корозії.

П'ята відмітна характеристика котла – це ревізійні люки димаря. Спеціальні ревізійні вікна, розташовані з правої та лівої сторони, суттєво полегшують обслуговування системи димовідведення.

На всі котли ТМ Bizon поширюється гарантія від виробника.

Купуючи котел тривалого горіння з автоматикою Bizon Standart в нашому магазині «Котелок» ви отримуєте додатковий бонус – безкоштовну адресну доставку по Україні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner