Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

MaxiTerm P

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Котел твердопаливний з чавунною плитою MaxiTerm P- це доступне рішення для обігріву будинку, теплиці або виробничих приміщень. Представлений асортимент включає дві варіації: класичний стиль і комбінований з варильною плитою. Ці котли функціонують на різних видах твердого палива, таких як дрова, вугілля, брикети, пелети, тріска та інші.

Котел з чавунною плитою MaxiTerm P може бути встановлений у різних приміщеннях завдяки прошнурованим дверям, які герметично зачиняються, запобігаючи попаданню диму в житлові зони. Топкове вікно спроектоване під кутом для зручності завантаження палива. Усередині котла розташовані елементи теплообміну, що підвищує ефективність роботи. Незважаючи на компактні розміри, котел має досить велику камеру згоряння, докладні характеристики якої можна знайти у специфікаціях. Перевагою даної моделі є наявність знімних чавунних кілець і колосникових грат, а також наявність піддону для збору золи, що значно спрощує обслуговування твердопаливного котла.

Регулювання подачі повітря здійснюється двома способами: через зазор дверцят піддувала або за допомогою механічного регулятора тяги, забезпечуючи незалежну роботу без підключення до електромережі. Для контролю температури передбачено аналоговий манометр.

Патрубки подачі та зворотного ходу теплоносія знаходяться з тильного боку твердопаливного котла. Розташовані патрубки по діагоналі (подача у верхньому лівому кутку, обратка правий нижній кут) і мають сполучний розмір ДУ 40 або 11/2 дюйма.

Відпрацьовані гази виводяться через прямокутний димар з регульованою шиберною заслінкою. За бажанням клієнта можливе комплектування подовжувачем димохідного каналу та перехідником для круглого перерізу діаметром 150 мм.

В цілому, котел з чавунною плитою MaxiTerm P є недорогим і ефективним рішенням для забезпечення комфортної температури у вашому будинку.

Придбати котел з чавунною плитою MaxiTerm P ви можете у нашому магазині "Котелок", при цьому доставка по Україні до відділення пошти абсолютно БЕЗКОШТОВНА.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner