Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Bizon Praktik

ГалереяСписок

Недорогий котел довготривалого горіння Bizon Praktik – це передове рішення для забезпечення надійного та ефективного опалення у будинках на українському ринку. Його основні характеристики роблять його незаперечним лідером у своїй категорії. Робота твердопаливного котла на будь-якому виді твердого палива, такі як: дрова, вугілля, брикети, тріска, пелети тощо, не залишає сумніву при виборі котла.

Зі збільшеною площею теплообміну та об'ємною завантажувальною камерою згоряння котли довготривалого горіння Bizon Praktik забезпечують тривалий період роботи без необхідності частого завантаження палива. Це особливо важливо для користувачів, які цінують зручність та економію часу.

Конструкція котла включає функціональну верхню панель, оснащену технологічними приєднаннями і елементами управління, що полегшує його експлуатацію та обслуговування. Три двері забезпечують зручний доступ для завантаження палива та обслуговування системи.

На верхній панелі встановлено електронний термометр, який забезпечує точний контроль температури теплоносія всередині котла, запобігаючи можливості "закипання" та забезпечуючи безпечну роботу системи опалення. Фланець для встановлення скидного клапана забезпечує додатковий рівень безпеки при надмірному тиску.

Котел довготривалого горіння Bizon Praktik може працювати в одному з трьох режимів: автономно, з використанням механічного регулятора тяги або електронної автоматики. Останній варіант забезпечує більш точний контроль температури та ефективну витрату палива, хоча потребує електроживлення. При роботі електронної автоматики подача повітря в камеру згоряння відбувається під колосникову зону, а також через спеціальну форсунку, розташовану у верхній частині камери згоряння.

Особливістю котла довготривалого горіння є горизонтальний триходовий теплообмінник, що забезпечує ефективне використання тепла. Завантажувальна камера має досить великий об'єм, який становить модель на 12 кВт цілих 60 дм3. Вибір між водонаповненими колосниковими ґратами та чавунними колосниками робить котел тривалого горіння, по суті, унікальним для користувача.

Всі двері твердопаливного котла оснащені шнуром ущільнювача і мають роликовий притискний механізм. Завдяки цьому поєднанню котел можна встановлювати в середині житлових приміщень, при цьому, не побоюючись, що дим потрапить усередину. Для зручності користування котлом виробником Bizon було передбачено функцію "перекидних" дверей, тобто двері котла можуть відкриватися як з права на ліво, так і з лівого на право.

Котел довготривалого горіння Bizon Praktik має стандартні різьбові приєднання: патрубки подачі та обратки – 11/2 дюйма, патрубок для скидного клапана та патрубок для зливу води ½ дюйма та фланець для встановлення механічного регулятора тяги ¾ дюйма. Борів димаря діаметром 160 мм з регульованою шиберною заслінкою.

Підсумовуючи, Bizon Praktik - це надійне та інноваційне рішення для опалення будинку, що забезпечує комфорт та безпеку протягом тривалого часу.

Придбати недорогий котел тривалого горіння Bizon Praktik, ви можете у нашому магазині "Котелок", при цьому ви отримаєте БЕЗКОШТОВНУ адресну доставку по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner