Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Bizon M Classic Plus

ГалереяСписок

При плануванні придбання опалювального котла для дома за доступною ціною, звертайте увагу на модель Bizon M Classic Plus. Ця лінійка твердопаливних котлів виготовляється із високоякісної котлової сталі 09Г2С завтовшки 4,5 або 6 мм. Котел пристосований для роботи з різними видами твердого палива, включаючи дрова, вугілля, брикети, тріску, пелети та інші.

Bizon M Classic Plus позиціонується як котел для тривалого горіння та має тридверну конструкцію, типову для даного класу обладнання. Утеплення мінеральною ватою по всьому периметру допомагає мінімізувати втрати тепла і підвищує ККД котла до 85% і вище.

На верхній панелі опалювального котла Bizon M Classic Plus розташовані приєднувальні патрубки для контролю роботи та безпеки, а також вертикальний вихід димоходу діаметром 160 мм. Це дозволяє встановлювати котел навіть у невеликих котельних приміщеннях.

Управління процесом роботи здійснюється за допомогою вбудованого електронного датчика температури, а регулювання горіння можна здійснювати трьома способами:

- за допомогою регулювального болта дверцята піддувала;

- через механічний регулятор тяги RT-4 чи Icma;

- За допомогою електронної автоматики. Нагнітаючий вентилятор встановлюється на нижніх дверях у пази замість люка піддувала, а контрольний блок розміщується у зручному для користувача місці.

Крім того, опалювальний котел для будинку Bizon M Classic Plus оснащений патрубком для встановлення аварійного скидного клапана, який забезпечує безпеку у разі виникнення нештатних ситуацій.

Тридверна конструкція котла передбачає використання склокерамічного шнура, який запобігає проникненню диму в приміщення, а також регульований роликовий механізм для точного налаштування дверей.

Перші, верхні двері забезпечують доступ до зони теплообміну котла. Котел має дві горизонтальні водонаповнені полиці для зручного обслуговування, а комплект для очищення від нагару входить до комплектації.

Середні двері дозволяють завантажувати паливо. Люк завантажувальної камери досить просторий 270х260 мм, що дозволяє використовувати як паливо великі шматки дерева.

Нижні двері надають доступ до зольного відсіку та обслуговування чавунних колосникових грат. При бажанні клієнта опалювальний котел може комплектуватися водонаповненими колосниками. На нижніх дверях розташований люк піддувала з кріпленнями для вентилятора автоматики, що нагнітає.

На задній частині котла розташовані патрубки для підключення теплоносія та для зливу або підживлення води у систему опалення.

Опалювальний котел для будинку Bizon M Classic Plus є надійним і ефективним рішенням для забезпечення теплом і комфортом вашого будинку або підприємства. Завдяки своїй високій ефективності та багатофункціональності, він може працювати на різних видах твердого палива, що робить його універсальним вибором для різних потреб та умов експлуатації.

Bizon M Classic Plus можна придбати у нашому магазині "Котелок" з бонусом - безкоштовною адресною доставкою по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner