Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Altep Duo Plus

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Котел надтривалого горіння Altep Duo Plus з автоматикою заслужено лідирує на українському ринку завдяки своїй надійності та продуманій конструкції. Виготовлений із високоякісної жароміцної сталі 09Г2С завтовшки 6 мм, він гарантує тривалий термін експлуатації не менше 25 років. Цей твердопаливний котел надтривалого горіння призначений для роботи з різними видами твердого палива, включаючи дрова, вугілля, тріску, брикети, тирсу та пелети.

Дизайн котла надтривалого горіння виконаний у традиційному стилі з тридверною конструкцією, що забезпечує зручність в експлуатації та обслуговуванні. На верхній панелі розташовані основні елементи управління, включаючи термометр, фланець для установки вентилятора, що нагнітає, патрубок для безпеки та інші роз'єми.

Особливістю котла надтривалого горіння є конвекційна зона з чотирма водонаповненими полицями у верхній частині, що забезпечує високу ефективність при спалюванні твердого палива. Двері конвекційної зони оснащені ущільнювальним шнуром, тепловідбійником з вермикуліту та роликовим притискним механізмом із регульованою пластиковою ручкою.

Камера згоряння розташована на середній частині котла надтривалого горіння та забезпечує можливість роботи на дровах до 10 годин та на вугіллі довше доби. Двері камери згоряння також оснащені шнуром ущільнювача, регульованим роликовим механізмом і тепловідбійником для ефективного контролю процесу згоряння.

Управління процесом горіння представлено трьома способами: автономним, механічним регулятором тяги та електронною автоматикою. При роботі в автономному режимі або за допомогою механічного регулятора тяги повітря подається через нижні дверцята піддувала. Це дозволяє оптимально налаштовувати подачу повітря в камеру згоряння в залежності від палива, що підвищує ефективність і тривалість роботи котла не вимагаючи витрат електроенергії.

Третій метод регулювання полягає в тому, що повітря надходить у камеру згоряння через спеціальний вентилятор, що нагнітає, який управляється електронною системою автоматики. Повітря проходить через вентканал, який проходить під водонаповненими колосниковими гратами і через спеціальні фланці з боків прямує у верхню частину камери. Важливо відзначити наявність ручок, що розташовані на лівій стороні котла. Ці ручки простягаються по всій довжині вентканалу та призначені для регулювання подачі повітря в камеру згоряння від вентилятора автоматики. Таким чином, залежно від виду використаного твердого палива, можна налаштувати подачу повітря в камеру згоряння, забезпечуючи роботу котла в режимі верхнього або нижнього горіння. Це дозволяє досягти максимально тривалого часу роботи на одному завантаженні палива.

Нижні двері котла надтривалого горіння забезпечують доступ до обслуговування колосникових грат та зольного відсіку, також оснащені ущільнювальним шнуром і роликовим притискним механізмом.

Димохід котла має горизонтальне положення та круглий переріз діаметром 160 мм. Ревізійні вікна димаря, розташовані з обох боків, значно полегшують процес технічного обслуговування.

Altep Duo Plus - котел надтривалого горіння ідеальний вибір для створення комфортної атмосфери у вашому будинку взимку. Купуючи котел у магазині "Котелок", ви отримуєте не лише якісне обладнання, а й бонус у вигляді безкоштовної адресної доставки по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner