Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Maxiterm (Макситерм)

ГалереяСписок
Доставка по всій Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Серія котлів Профі від компанії Макситерм представлена моделями 17, 25, 33 і 50 кВт. Якщо Ви хочете купити котел для обігріву житлових і виробничих приміщень, теплиць і  складів, які  обладнані водяною системою опалення – ця лінійка котлів як раз для Вас.  У якості палива для серії Профі використовуються дрова, вугілля, паливні брикети та пелети, а це в свою чергу говорить про невибагливості і економічності котла.

Даний твердопаливний котел має надійну сталеву конструкцію, товщина якої дорівнює 5 мм. На верхній панелі знаходиться разом з термометром блок управління, який в свою чергу з'єднаний з нагнітальним вентилятором і циркуляційним насосом. По мимо цього великим плюсом є той фактор, що з метою зручності та безпеки користувача все обладнання розмістили в корпус вугільного котла.

Тепер поговоримо трохи про конструкції: у  цього твердопаливного котла тривалого горіння  є три дверцята. Хочеться відзначити, що для  дверцят використовуються пластикові ручки, які не нагріваються в процесі роботи котла. За верхній дверцятами знаходиться великий теплообмінник, Використання якого дозволяє максимально знижувати температуру відхідних газів, що в свою чергу збільшує ККД котла. Завдяки своїй спеціальній конструкції теплообмінник легко чиститься. За середньої дверцятами розташована камера згорання. Вона досить велика і містка по об'єму, завдяки чому в неї дуже легко завантажувати паливо. За самою нижньою дверцятами розташовані колосники. Колосники водоохолоджувані з механізмом шуровки. Що це означає? - шуровочные ножі рухаються зверху вниз і допомагають розбивати залишки скокшовавшегося палива, яке не може самостійно прокидатися в зольник. Даний твердопаливний вугільний котел має досить місткий піддон для збору золи, з дуже високими бортиками, що зручно вивантажувати.

Всі дверцята вугільного котла тривалого горіння  ущільнені керамічним шнуром. Крім цього вони мають спеціальну конструкцію петель, які можна регулювати по мірі просідання шнура для того щоб двері зачинялися щільно. З боці розташована спеціальна ручка для шуровки палива.

Твердопаливні котли  працюють в двох режимах: в режимі верхнього і нижнього горіння. Нижня горіння - це режим, якщо так можна висловитися, традиційного горіння, коли повітря надходить під  колосники.

В режимі верхнього горіння повітря надходить через спеціальні форсунки. Завдяки цьому режиму збільшується тривалість робочого циклу котла.


З метою збільшення терміну служби котла і підвищення ККД рекомендуємо встановити теплоакумулятор від компанії «Макситерм». 

Всі технологічні виходи знаходяться з тильної частини котла. Подача теплоносія в систему опалення знаходиться зверху; обратка знаходиться знизу. Так само є два патрубки. Верхній - для встановлення групи безпеки або клапана скидання тиску. Нижній - для зливу води із системи опалення. Димар має круглий перетин під трубу діаметром 150 мм зі зручним шиббиром для регулювання кількості відхідних газів.  На шибер також є зручна пластикова ручка.

Твердопаливні котли тривалого горіння українського виробника «Макситерм» випускаються згідно ДСТУ, сертифіковані в Україні і мають офіційну гарантію виробника.

Купити твердопаливний  котел тривалого горіння за низькою ціною, а точніше за ціною виробника, ви можете в нашому магазині «Котелок». По мимо цього купуючи у нас котел ви отримуєте додатковий бонус -  безкоштовну адресну доставку по Україні.

Купуючи котли Макситерм ви робите свій будинок енергонезалежним!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner