Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

MARTEN BASE (Мартен)

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Твердопаливні котли MARTEN BASE – надійне рішення для вашого будинку.

Твердопаливний котел MARTEN BASE - це опалювальний пристрій, що використовує тверде паливо, таке як тирса, дрова, вугілля або біомаса, для створення тепла. Котел може бути використаний як для опалення житлових будинків, так і для промислових цілей, наприклад, для теплиць.

У цій лінійці котлів досягається збільшення ефективності теплообмінника завдяки використанню колосників, виготовлених із безшовних труб завтовшки 8 мм. Присутність колосників, що охолоджуються, створює додаткову площу теплопередачі, що значно підвищує коефіцієнт корисної дії (ККД) і термін служби котла. Масивна верхня водонаповнена полиця та труби також сприяють уповільненню проходу димових газів, що додатково підвищує ефективність теплообмінника.

Твердопаливні котли MARTEN BASE виготовлені з 4 мм сталі, вони енергонезалежні та здатні підтримувати тепло у вашому будинку при одному завантаженні протягом 4-5 годин. Система управління регулює кількість повітря, що надходить для процесу горіння, що здійснюється шляхом регулювання зазорів на дверцятах піддувала і шибером заслінки димоходу.

Крім того, твердопаливні котли MARTEN BASE можуть працювати автоматично за допомогою установки механічного регулятора тяги. Будь ласка, зверніть увагу, що регулятор тяги RT-4 та електронна автоматика не входять до комплекту постачання та можуть бути замовлені окремо.

Твердопаливні котли MARTEN BASE є ефективним і економічно вигідним рішенням для опалення різних типів приміщень. Вони мають ряд переваг, таких як економічність та екологічна чистота, проте вимагають регулярного обслуговування та мають свої особливості в управлінні та зберіганні палива. При правильному використанні та обслуговуванні твердопаливний котел може стати надійним та довговічним джерелом тепла для вашого будинку чи підприємства.

Купить твердопаливний котел MARTEN BASE ви можете в нашому магазині "Котелок" при цьому ви отримуєте як бонус - БЕЗКОШТОВНУ доставку по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner