Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Котлант (Kotlant)

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Якщо ви хочете купити котел для обігріву будинку, дачі, теплиці, будь виробничої площі, складу і т. п. зверніть увагу на твердопаливний котел «Котлант». Даний виробник у 2014 і 2015 році ставав переможцем Всеукраїнських конкурсів якості продукції «100 кращих товарів України».  

Великою перевагою є те, що котел по праву вважається універсальним, так як в якості опалювального сировини можна використовувати вугілля, дрова, деревні відходи, тирса. Звертаємо вашу увагу на те, що тривалість роботи опалювального котла на одній загрузці безпосередньо залежить від виду використовуваного палива, тобто чим твердіше порода, тим тривалість горіння збільшується.

На верхній частині котла розташований патрубок для підключення подачі гарячої води в систему. У тому випадку, якщо ви купуєте твердопаливний котел з автоматикою до вищезазначеного патрубку кріпитися датчик температури. Також за допомогою автоматики є можливість керувати оборотами вентилятора і насосом.

На лицьовій частині котла розташований термометр, завдяки якому навіть у разі зникнення живлення можна контролювати температуру усередині котла.

Далі трохи нижче термометра розташована двері за якою знаходиться завантажувальна камера згорання. Глибина камери згоряння 410 мм, об'єм 52 дм3. Водна ємність колта 52 л. 

За камерою згоряння в самому низу опалювального котла знаходиться дверцята, на якій розташоване піддувало. У тому випадку, якщо твердопаливний котел набувається в базовій комплектації ця дверцята регулюється вручну. Якщо ж котел купується з механікою, тоді за допомогою механічного регулятора тяги ви встановлюєте необхідну температуру і власне здійснюєте  регулювання.

У тому випадку, якщо котел набувається з автоматикою він додатково комплектується ще нагнітаючим вентилятором, а з протилежного від неї боку встановлюється заглушка. Сам вентилятор працює досить таки просто: контролер на включення вентилятора дає команду, при цьому відкривається механічна заглушка  - йде потік кисню в топку, т. е. починається активне горіння. Коли температура в котлі досягає встановленої - контролер дає команду на відключення нагнітаючого вентилятора, заглушка закривається і припиняється потік кисню в топку, що в свою чергу сприяє завершенню  процесу горіння.

 При відкриванні нижній дверцята вашій ви бачите теплове поле куди встановлюються чавунні колосники, а також там розміщений піддон для збору золи.

На задній стінці опалювального котла розташований круглий димар діаметром 158 мм з шибером для регулювання тяги. Трохи нижче - патрубок для підключення клапана безпеки. Звертаємо вашу увагу на те, що даний клапан безпеки йде в будь-якій комплектації. У самому низу  котла розташований патрубок для підключення обратки.

Підключення до системи опалення стандартне – ДУ40.

При виготовленні котла використовуються передові технології, під гинув з мінімальною кількістю зварювальних швів. Можна говорити про те, що даний котел – це практично цілісна конструкція, що в свою чергу збільшує ресурсомісткість котла, а отже термін служби.

Купуючи твердопаливний котел «Котлант» ви отримуєте подарунок  кочергу і піддон для збору золи.

З метою підвищення ККД і терміну служби котел рекомендується додатково обладнати теплоакамулятором.

Купити опалювальний твердопаливний котел за ціною заводу виробника  ви можете в нашому магазині «Котелок». По мимо цього купуючи у нас котел ви отримуєте додатковий бонус -  безкоштовну доставку по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner