Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Bizon FS

ГалереяСписок

Компанія Bizon на сьогоднішній день є провідним виробником твердопаливних котлів тривалого горіння на ринку України. Протягом 8 років компанія-виробник постійно вдосконалює своє виробництво завдяки чому з'явився універсальний котел, який здатний реалізувати запити будь-якого клієнта.  Тому якщо ви замислюєтеся про те, щоб купити твердопаливний котел тривалого горіння і таким чином зробити свій будинок, офіс, або ж виробництво енергонезалежним зверніть увагу на котли серії Bizon FS.

Для роботи даного котла можуть бути використані практично всі види твердого палива: вугілля, брикети, відходи деревини, тирса, торф і т. п. Причому, хочеться звернути увагу на те, що паливо має тверду структуру, тим довше буде горіти котел на одному завантаженні. Так, приміром, це час при використанні вугілля може становити 24 години,  у тому випадку якщо ви використовуєте дрова близько 10 годин.

У котла достатньо велика завантажувальна камера, що, безумовно, є чималою перевагою в процесі експлуатації. Сам твердопаливний котел тривалого горіння виготовлений із сталі, товщина якої 4 мм.

Керувати котлом можна за допомогою електронної автоматики, також при бажанні можна здійснювати управління за допомогою механічного регулятора або в ручному режимі.

Керування за допомогою автоматики дозволяє значною мірою економно спалювати паливо. На виході здійснюється контроль та утримання температури димових газів, а також утримування температури самого котла. Завдяки цьому здійснюється регулювання роботи вентилятора, що забезпечує максимально ефективний процес горіння.  У тому разі, якщо спостерігається значне зростання температури на виході процес роботи ветилятора сповільнюється або зовсім припиняється.

Сам котел досить простий в експлуатації. Завдяки спеціальній конструкції процес обслуговування котла займе у вас мінімум часу.

Термін служби котла становить мінімум 15 років. Гарантійний строк становить 36 місяців.

Купити опалювальний твердопаливний котел тривалого горіння Bizon FS за ціною заводу виробника  ви можете в нашому магазині «Котелок». По мимо цього купуючи у нас котел ви отримуєте в подарунок  безкоштовну доставку по всій Україні. Наші професійні консультанти допоможуть підібрати для вас оптимальний варіант котла у відповідності з вашими побажаннями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner