Кошик
92 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Интернет - магазин Котелок

Шахтні котли

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Новинкою 2018 року компанії «МакситерМ» є котел шахтного типу потужністю 18 кВт, який дозволяє обігріти приміщення площею до 180 кв. м. Так що якщо ви хочете придбати не тільки практичний і надійний, а ще й економний котел рекомендуємо Вам в першу чергу звернути свою увагу саме цю модель котла шахтного типу.
Для початку з'ясуємо чому котел так називається: «котел шахтного типу»: вся справа в самій конструкції топки, яка витягнута по вертикалі, таким чином, візуально нагадує шахту.
Виготовлений шахтний котел із сталі товщиною 4 мм, на передньому плані розташований термометр, за допомогою якого можна швидко і зручно визначити температуру води всередині котла. Вгорі котла розташована завантажувальна дверцята. Вона обладнана зручною ручкою з пластику, яка не нагрівається. Зсередини дверцята ущільнена склокерамічним шнуром.
Шахтний котел відноситься до розряду твердопаливних котлів, а це говорить про те, що він працює на всіх видах твердого палива.
Завдяки спеціальним способом подачі повітря в камеру згоряння одночасно весь обсяг топки не згорає, а перегорає тільки певний шар. Даний тип горіння дозволяє в будь-який час дозавантажити топку котла, а також є економічним. Як правило, такий принцип горіння ще називають – «нижнє слоевое горіння»
Тепер повернемося до палива: якщо котел працює на вугіллі – користуються нижній заслінкою, в тому випадку якщо котел працює на дровах або брикетах – користуються заслінкою, яка розташована на завантажувальної дверцятах.
За нижній дверцятами, яка в свою чергу також ущільнена склокерамічним шнуром, розташований знімний піддон для збору золи і спеціальний відбійник, за яким знаходяться чавунні колосники. Чавунні колосники легко можна чистити в разі необхідності.
У чому ж відмінність котла Макситерм від інших моделей шахтного типу? У даній моделі котла шахтного типу відразу за топкової камерою знаходиться розгорнутий теплообмінник.
Коли здійснюється прохід димових газів через теплообмінник вони віддають максимум своєї енергії в систему опалення. Завдяки чому відбувається зниження температури самих газів до 170-180 градусів. Для порівняння: в моделях де відсутній такий теплообмінник температура відхідних газів може досягати понад 300 градусів, що безумовно призводить до значного збільшення витрати палива і фінансів (це ще один момент, який підтверджує економічність даного котла).
Почистити теплообмінник досить просто – для цього в задній частині котла розташований знімна кришка. Також на цій кришці є ревізійне віконце. при бажанні через це віконце ви можете спостерігати сам процес горіння.
Хочеться відзначити також, що в котлі шахтного типу від компанії Макситерм є спеціальна заслінка для легкого запалювання. Таким чином, коли стоїть «режим розпалювання» - заслінка відкрита і димові гази направляються відразу в димохід. Як тільки котел переводиться в режим «горіння» - заслінка закривається і димові гази направляються по всьому теплообмінника.
У нижній частині шахтного котла розташоване менше ревізійне віконце для того, щоб після чищення теплообмінника було легко очищати дно від залишків сажі.
Всі технологічні виходи знаходяться з тильної частини котла: подача і обратка в систему опалення мають різьбове з'єднання 1,5 дюйма. Димар шахтної моделі котла має круглу форму з шибером.
Місце під установку механічного регулятора тяги знаходиться з тильної частини котла.
Абсолютно всі котли ТМ «Макситерм» проходять приймальні випробування спеціалізованої лабораторії опалювального обладнання. Дана модель котла пройшла випробування по всіх параметрах, що безумовно говорить в першу чергу про надійність котла.
Купити шахтний котел від компанії Макситерм за ціною заводу виробника можна у магазині Казанок. Також акцентуємо вашу увагу на тому, що по мимо ціни виробника ви ще отримуєте безкоштовну доставку по всій Україні.
Приємних та потрібних покупок!