Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Maxiterm Master (Макситерм Майстер)

Якщо ви вирішили зробити свій будинок енергонезалежним і придбати сучасний і економічний твердопаливний котел, тоді рекомендуємо вам звернути свою увагу на новинку 2018 року компанії Макситерм - твердопаливний котел серії Майстер. Дана серія котлів представлена моделями від 16 кВт до 31 кВт, що дозволяє опалювати практично будь-які приміщення загальною площею 310 кв. м.

У даній серії котлів об'єднані всі кращі і інноваційні якості, які притаманні на сьогоднішній день всім твердопаливним котлам. Отже, давайте спробуємо розібратися в чому ж саме унікальність котлів лінійки Майстер.

По-перше, твердопаливні котли серії Майстер мають надійну сталеву конструкцію товщиною 4 мм, а також водоохолоджувані колосники з цельнонатянутой труби. По-друге, важливим плюсом є те, що твердопаливні котли цієї лінійки можуть працювати як з механічним регулятором тяги (РТ3 або РТ4), так і з нагнітальним вентилятором.

На верхній панелі котла розташований термометр. Котел має три двері. За верхній дверима знаходиться розгорнутий горизонтальний теплообмінник. Така конструкція теплообмінника, що дозволяє легко і швидко здійснювати його чистку. Також хочеться зазначити, що даний теплообмінник дозволяє максимально знижувати температуру відхідних газів, що в свою чергу збільшує ККД котла і значною мірою економить паливо. Далі за середньої дверцятами розташована безпосередньо топкова камера. Дверцята широка, завдяки чому досить зручно завантажувати навіть великі види палива. За самою нижньою дверима знаходиться доступ до місткому піддона для збору золи. Також зверху розташований сталевий відбійник і доступ до водоохолоджуваним колосникам. На нижній двері знаходиться заслінка, яка регулює кількість повітря, що подається в камеру згоряння.

Як говорилося вище, на даний котел можна встановити спеціальний нагнітальний вентилятор. Для цього на тильній частині твердопаливного котла є повітропровід, на якому розташована спеціальна пластина на місце якої власне і встановлюється вентилятор.

Повітря подається через воздуховод під колосники, а також здійснюється вторинна подача повітря через форсунки для повного допалювання палива. Всі технологічні виходи знаходяться з тильної частини котла. Подача в систему опалення знаходиться зверху, обратка – знизу. Вони мають різьбове з'єднання 1,5 дюйма. Також зверху поруч з подачею знаходиться спеціальний патрубок для установки клапана скидання тиску або групи безпеки. Внизу твердопаливного котла знаходиться спеціальний зливний патрубок для зливу води із системи опалення. Димар в даній моделі круглий, з шибером для регулювання кількості відхідних газів. З двох сторін від димоходу є спеціальні знімні пластини для того щоб почистити котел в цій частині від залишків горіння.

Всі котли ТМ Макситерм сертифіковані в Україні і мають офіційну гарантію виробника.

Купити твердопаливний котел від компанії Макситерм серії Майстер ви можете в нашому магазині Котелок за ціною заводу виробника оминаючи різного роду накрутки. Додатково до заводською ціною ви ще отримуєте безкоштовну доставку котла в будь-яку точку України.

Бажаємо вам приємних та потрібних покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner