Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

MARTEN PRAKTIK

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Якщо ви хочете купити твердопаливний котел, але в той же час ваш бюджет обмежений, пропонуємо вам звернути увагу на ТМ MARTEN - котли серії PRAKTIK. Котли даної лінійки одного боку виходячи зі своєї цінової політики вважаються бюджетними, але поряд з цим є надійними, практичними і довговічними, оскільки виготовляються з 4 мм котлової сталі і працюють на абсолютно будь-якому твердому паливі.
За рахунок великого теплообмінника, що знаходиться у верхній частині котла, котел має ККД 85%. Одного завантаження дрів вистачає на 5-6 годин, а для вугілля цей інтервал зростає вдвічі. Лінійка моделей котлів цієї серії досить широка і відмінно підходить для обігріву приміщень від 150 до 300 кв. м.
В якості палива можна використовувати не тільки дрова чи вугілля, а ще брикети, різноманітні тріски, побутове сміття і т. п.
Котел можна доукомплектувати механічним регулятором тяги, а це в свою чергу говорить про те, що він може працювати без доступу до електрики. Однак при бажанні клієнта, котел додатково можна обладнати вентилятором наддуву, який встановлюється в нижній частині. Така модернізація робить доступною роботу котла від електрики.
Звертаємо вашу увагу на те, що турбіну можна розташувати з будь-якого боку. У тому випадку, якщо для роботи котла застосовується електроніка управління - витрата палива скорочується на 10-15%. Термометр, який розташований вгорі на кришці, служить для контролю температури.
Сам теплообмінник знаходиться у верхній частині опалювального пристрою, обладнаний дверима для чищення. Колосники виготовлені з безшовних труб і постійно омиваються водою. Точно таке ж рішення для зняття додаткового тепла в топці котла використовується і в більш дорогих серіях котлів даного виробника.
Обслуговування котла не займе у вас багато часу. Воно полягає в тому, щоб почистити теплообмінник і видалити золу. Для цієї мети передбачено скребок і совок, які поставляються в комплекті разом з котлом. Також над колосниками двері, за допомогою якої можна видалити скоксовавшийся вугілля.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою безпеки, виробник корпус котла термоизолировал – це не допускає можливості отримання опіку.
Купити твердопаливний котел серії PRAKTIK від ТМ MARTEN безпосередньо від заводу виробника можна в нашому інтернет магазині «Котелок». Крім того, що ви отримуєте котел без будь-яких посередників, що, безумовно, позначається на його ціновій політиці, ви ще отримуєте від нашого магазину безкоштовну доставку по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner