Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Kraft серії K

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Купити твердопаливний котел Kraft серії K за ціною заводу виробника можна в нашому інтернет – магазині «Котелок» і в подарунок від нашого магазину ви отримуєте безкоштовну адресну доставку по Україні!

Дана модель є котлом класичного типу з можливістю підключення автоматики, завдяки якій можна значною мірою поліпшити як сам процес, так і тривалість горіння.

Твердопаливний котел виготовлений з котлової сталі товщиною 5 мм. На верхній частині кришки розташоване табло, циферблата.

Котел обладнаний не одним теплообмінником, а це в свою чергу означає, що димові гази не виходять відразу безпосередньо в димохід, а залишають свою енергію і тепло в систему опалення. Також котел має досить зручну і практичну завантажувальну камеру з чавунними колосниками.

Родзинкою даного котла Kraft серії К є можливість саморегулировки і відповідно подальшої подачі вторинного повітря, за допомогою розташованого на дверях регулятора. Цей аспект дуже зручний особливо в тому випадку, якщо котел працює без автоматики.

Великим плюсом є можливість вибору варіанта підключення котла, так як котел може бути підключений як зліва, так і справа.

Твердопаливний котел також оснащений дуже зручним піддувалом, основною функцією якого є регулювання тяги. Його можна щільно закрити, так і регулювати за допомогою ланцюжка для регулювання температури. Також є зольник, який служить для чищення котла. Котел поставляється в комплекті з кочергою і совком.

Котел має ергономічний і стильний дизайн, до того ж досить компактний за своїми розмірами. Котел розроблений в Німеччині.

Димар у котла розташований ззаду, 140 і 160 діаметру, з регулюванням, з включенням на 40-ву трубу.

По співвідношенню ціна-якість твердопаливний котел Kraft серії К безсумнівно займає лідируючі позиції на ринку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner