Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Kraft серії Е New

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Купити новинку 2019 року - котел ТМ KRAFT  серії Е new за ціною виробника можна в нашому інтернет магазині "Котелок". Крім  заводський ціни ви ще отримуєте безкоштовну доставку, що для вас є подвійний економією.

Котли даної серії є оновленою і покращеною версією попередньої лінійки Е.

По-перше, хочеться зазначити, що котли виготовляються з високоякісної сталі. По-друге, якщо говорити про процесі експлуатації – дана модель є універсальною, так як працює на всіх видах твердого палива, будь то дрова, вугілля і т. д.

Одним з головних переваг котла KRAFT  серії Е new є досить об'ємна і глибока топка зі збільшеною завантажувальної дверима. Даний фактор прямопропорційно впливає на збільшення часової тривалості роботи котла на одній завантаження.

Важливою перевагою є і той фактор, що модель є незалежною від електрики, т.е. може працювати без підключення до електромережі.

Якщо говорити про базовій комплектації, то вона передбачає роботу котла з регулятором. У свою чергу регулятор дає можливість контролювати і керувати котлом без електрики або з використанням контролера.

Підключити контролер можна в будь-який час. Якщо встановити електроніку на даній моделі котла – вентилятор зафіксується на передній частині, у тому місці, де розташована дверцята піддувала. Всі ці маніпуляції можна зробити за допомогою адаптора, який, до речі, йде в комплектації.

Хочеться відзначити, що використання контролера веде до прямої економії палива. У середньому дана економія становить 10-15 відсотків.

Електронний термометр за допомогою якого можна контролювати теплоносій працює від батарейок.

Налаштувати котел можна за допомогою заслінки. Додатковим джерелом тепла в топці є колосники які омиваються водою низької температури.

До речі, ці колосники виконані без швів з цельнонатянутих труб.

Якщо говорити про процес обслуговування котла, то тут немає нічого складного. Всього на всього необхідно проводити чищення теплообмінника і час від часу прибирати золу, яка накопичується в зольному відсіку. Це можна зробити без будь-яких складнощів за допомогою скребка і совка, які йдуть в комплекті з котлом.

На останок хочеться додати, що дана модель котла на сьогоднішній день займає лідируючі позиції на ринку України по співвідношенню ціна-якість.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner