Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Idmar Standart

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Котел Idmar Standard – це твердопаливний котел з автоматикою, який займає провідні позиції на українському ринку. Він виготовлений із високоякісної котлової сталі 09Г2С, що забезпечує довговічність експлуатації не менше 20 років. Котел пристосований для роботи з різними видами твердого палива, такими як дрова, вугілля, тріска, відходи деревини та інші.

На верхній панелі котла розташовані основні елементи керування та системи безпеки. За бажанням клієнта можливе комплектування котла механічним регулятором тяги або електронної автоматики. Також на верхній панелі встановлено вихід патрубка під скидний клапан для забезпечення безпеки у разі вимкнення електроенергії або несправності циркуляційного насоса.

Особливу увагу приділено системі подачі повітря на камеру згоряння під час роботи електронної автоматики. Розташування патрубка вентилятора на верхній панелі дозволяє заощаджувати місце та мінімізувати механічні пошкодження на вентилятор. Повітряний канал проходить через весь котел з виходом основного вікна під водонаповнену колосникову решітку. Форсунка подачі повітря всередині камери згоряння забезпечує повне згоряння твердого палива.

Для контролю температури теплоносія встановлено електронний термометр на бічній панелі автоматики. Це забезпечує інформацію про температуру котла у разі несправності будь-якого елемента електроніки.

Котел Idmar Standard оснащений трьома дверцятами, що забезпечують доступ до різних зон котла. Перші дверцята надають доступ до обслуговування зони теплообміну, другі - до завантажувальної камери, а треті - до водонаповнених колосникових грат і зольного відсіку. За бажанням клієнта котел може бути оснащений чавунними колосниками. Дверцята мають регульоване притискання для забезпечення герметичності закриття.

Конвекційна зона теплообміну складається з двох водонаповнених полиць загальною площею 1,8 м2, що забезпечують високий ККД котла, що становить не менше 85%.

Котел Idmar Standard має патрубки входу та виходу теплоносія в систему опалення розміром 1½", а патрубок зливу води - ½".

Димохід котла має круглий горизонтальний вихід діаметром 160 мм. Для ревізії димаря передбачено спеціальне вікно.

Idmar Standard - це котел, що поєднує в собі найкращі параметри для тривалого горіння та займає гідне місце на ринку України.

Купить твердопаливний котел з автоматикою Idmar Standard ви можете у нашому магазині "Котелок", при цьому ви отримаєте як бонус – БЕЗКОШТОВНУ доставку по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner