Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Feniks K

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Найкращий твердопаливний котел у своєму класі – Feniks серії K відмінно підійде для опалення приватного будинку, теплиці або виробничого приміщення. Котел не вибагливий і працює практично на будь-якому вигляді твердого палива: дрова, вугілля, паливні брикети і т.д.

Твердопаливний котел тривалого горіння Feniks серії K так само, як і попередня модель Feniks N, виконаний з жароміцної котлової сталі товщиною 6 мм і має багатоходовий теплообмінник на чотири полиці. Відмінна риса цієї лінійки котлів - це наявність двох рядів форсунок для подачі вторинного повітря в камеру згоряння, яке регулюється автоматикою європейського виробництва з функцією PID. Ця функція дозволяє уникнути мимовільного набору температури вище встановленої, при цьому заощаджуючи паливо. Також для збільшення ККД (яке становить не менше 86%) твердопаливний котел має водонаповнену колосникову решітку виконану з безшовної котлової сталі. Завдяки даним особливостям казан тривалого горіння може працювати на одному завантаженні дров до 12 годин, а на вугіллі до 24.

Дверцята твердопаливного котла оснащені керамічним шнуром і мають регульований ролик для щільного притискання, що унеможливлює попадання диму в середину приміщення. Дверцята завантажувальної камери виконані під кутом, що істотно полегшує завантаження сипких матеріалів, таких як вугілля.

Основна відмінна характеристика даної моделі – вікна ревізії димоходу, розташовані з двох сторін, це дозволяє якісніше обслужити твердопаливний котел в кінці опалювального сезону або в процесі його експлуатації.

На всю продукцію ТМ Feniks поширена гарантія.

Купуючи твердопаливний котел Feniks серії K у нашому магазині "Котелок" ви отримуєте додатковий бонус – БЕЗКОШТОВНУ адресну доставку по Україні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner