Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Feniks A

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!! 

Новинка на ринку України – недорогий твердопаливний котел Feniks серії А. Дана лінійка котлів є побутовою, але також відмінно підійде для опалення невеликих виробничих приміщень. Твердопаливний котел Фенікс А невибагливий до твердого палива і може обігрівати приміщення від дров, вугілля, брикетів та деревних відходів. Наявність різних додаткових приєднань відрізняє недорогий твердопаливний котел Фенікс А від ряду аналогічних моделей і робить монтаж котла простішим.

Недорогий твердопаливний котел Feniks серії А виконаний із якісної жароміцної сталі марки 09г2с, при цьому товщина теплообмінника становить 5 мм, що безпосередньо впливає на термін експлуатації даної моделі. На верхній частині котла розташовані прилад контролю та безпеки, а простими словами – електронний термометр і клапан скидання тиску. За допомогою електронного термометра контролюється температура теплоносія в котлі, а якщо з якоїсь причини недорогий твердопаливний котел стане набирати температуру і підвищиться критичний тиск, тоді спрацює клапан безпеки і зайвий тиск скинеться. Таким чином, ваша система опалення та сам твердопаливний котел не постраждають.

Недорогий твердопаливний котел Фенікс А має двох дверну конструкцію, верхні двері відкривають доступ до завантажувальної камери та чищення теплообмінника, а нижні двері виконують функцію подачі повітря в камеру згоряння та очищення зольного відсіку від продуктів згоряння. Всі двері твердопаливного казана прошнуровані склокерамічним шнуром і регулюються на щільність притискання. За допомогою цього регулювання виключається попадання диму в приміщення в момент роботи котла. Таким чином, недорогий твердопаливний котел можна встановлювати усередині житлових приміщень.

Як раніше говорилося, верхні двері твердопаливного котла відкривають доступ до завантажувальної камери та обслуговування теплообмінника. Конвекційна частина розташована у верхній частині казана і має круглу форму діаметром 160 мм. За бажанням можна встановити пластинчастий турбулезатор для більш ефективного відведення димових газів. Завантажувальна камера твердопаливного котла досить об'ємна – 46 дм3, що є великим плюсом при виборі котла.

Нижні двері недорогого твердопаливного котла Фенікс відкривають доступ до обслуговування зольного відсіку та чищення чавунних колосників від продуктів згоряння. Також на нижніх дверях розташований люк піддувала, яким можна регулювати потік повітря в камеру згоряння.

Подача повітря в камеру згоряння недорогого твердопаливного котла може здійснюватися кількома способами.

- За допомогою механічного регулятора тяги. Фланець для встановлення розташований у верхньому правому куті казана;

- За допомогою автоматики. Контрольний блок може розташовуватися в будь-якому зручному місці, а кріплення під вентилятор, що нагнітає, зроблені з правої і лівої сторони котла.

Таким чином, при виборі одного з варіантів регулювання подачі повітря в камеру згоряння можна збільшити максимальний час роботи твердопаливного котла на одному завантаженні твердого палива.

Задня частина недорогого твердопаливного котла Фенікс А має ряд приєднувальних патрубків:

- Патрубок для зливу води з котла. У нижньому лівому куті заводом-виробником передбачений патрубок під злив або підживлення теплоносія в систему опалення. Ця функція полегшує обслуговування системи опалення влітку;

- патрубок обратки. Патрубки вхід та вихід мають стандартний приєднувальний розмір 40 мм або 11/2 дюйми;

- димар з шиберною заслінкою. Димар твердопаливного котла розташований горизонтально і має круглий переріз діаметром 160 мм.

Підводячи підсумок опису твердопаливного котла Фенікс серії А можна сміливо відзначити той факт, що котел має надійну сталеву конструкцію, об'ємну камеру згоряння та ряд різних приєднувальних патрубків, які покращують монтаж та роботу котла.

Купити недорогий твердопаливний котел Feniks серії А ви можете у нашому магазині «Котелок», при цьому як бонус отримайте безкоштовну доставку по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner