Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Який електричний обігрівач вибрати?

Який електричний обігрівач вибрати?
З настанням холодів багато стали задаватися одним і тим же питанням: «Який купити обігрівач, щоб максимально заощадити свій бюджет і в той же час обігріти необхідну площу?». У цій статті ми спробуємо підняти завісу і допомогти вам визначитися з вибором, тим самим знайти для себе оптимальний варіант.
Отже, для початку визначимося з джерелом енергії:
- електрика;
- газ;
- рідке паливо.
Другий критерій – це спосіб обігріву:
обігрів здійснюється за рахунок подачі теплого повітря: тепловентилятори, теплові завіси;
- інфрачервоні обігрівачі: в даному випадку процес обігріву сопутствуется передачею тепла випромінюванням;
- конвекція – використовується у конвекторах і радіаторах. Суть лежить в перемішуванні потоків повітря, за рахунок різної щільності холодного і теплого повітря.
Отже, всі електрообігрівачі умовно можна розділити на 4 групи, в кожній з яких є свої підгрупи.
Масляні обігрівачі – принцип роботи полягає в наступному: корпус обігрівача наповнений маслом, яке характеризується високою температурою кипіння. Занурені В масло нагрівальні елементи. Власне за рахунок електрики і здійснюється нагрівання. В процесі нагрівання обігрівача тепле повітря розподіляється по кімнаті. Як правило, потужність таких обігрівачів коливається від 1 до 2,5 кВт.
До переваг цього обігрівача можна віднести безшумність, мобільність, деякі моделі мають термостат таймер.
Якщо говорити про недоліки: масляні обігрівачі можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад в ванних кімнатах; приміщення обігрівається досить повільно; при необережному використанні можливий травматизм і отримання опіків (особливо це актуально, якщо в будинку є маленькі діти); не можна встановлювати такий обігрівач близько до меблів і накривати тканиною, папером тощо; за рахунок перемішування теплого і холодного повітря виникають протяги, які перешкоджають процесу осадження пилу.
Інфрачервоні обігрівачі – на сьогоднішній день даний вид обігрівачів є останнім досягненням у світі електрообігрівачів. Головним достоїнством інфрачервоних обігрівачів є те, що вони обігрівають не повітря, а предмети, а вже від їх поверхні тепло віддається в навколишнє простір. Принцип роботи даного типу обігрівачів можна порівняти з впливом інфрачервоного випромінювання сонця на землю. Цей спосіб обігріву на сьогоднішній день є найбільш ефективним, що в свою чергу говорить про явні переваги інфрачервоних обігрівачів у порівнянні з їх конкурентами. Якщо говорити про джерело енергії, то ці обігрівачі використовують, як газ, так і електрика.
Если говорить о достоинствах в первую очередь хочется сделать акцент на том, что этот вид обогревателя осуществляет как точечный, так и зональный обогрев; идеально подходит для обогрева больших помещений, открытых площадках, в качестве основного или дополнительного обогрева любого типа помещения, в том числе бань и саун. Помимо этого они бесшумны, надежны, являются отличной профилактикой гриппа и ОРЗ (за счет ИК-излучения), в процессе свой работы не пересушивают воздух в помещении; очень экономичны при достаточно высокой эффективности.
Даний вид обігрівачів широко представлений в нашому інтернет-магазині «Казанок».
Керамічні обігрівачі – принцип роботи проходження теплого повітря через керамічні і металеві нагрівальні елементи. Далі за рахунок різної щільності холодного і теплого повітря здійснюється його циркуляція.
Даний тип обігрівачів ділиться на: підлогові конвектори та настінні конвектори. Відповідно, перші - можна переміщати на приміщенню, а другі – кріпляться на стіну.
Преимущества: удобны в эксплуатации, если конвектор идет с керамическим обогревательным элементом – не происходит пересушивание воздуха; безопасны.
Недостатки: если конвектор не оборудован вентилятором процесс обогрева помещения осуществляется медленно.
Тепловентиляторы – через нагревательный элемент тепловентилятор продувает теплый воздух. Благодаря чему и осуществляется обогрев воздуха в помещении. Данный тип обогревателя имеет различную конфигурацию моделей, которые отличаются внешним видом, мощностью и размерами.
Преимущества – быстрый обогрев помещения, компактность.
Недоліки – активно спалюють кисень, пересушують повітря, досить шумні в роботі, в процес.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner