Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Який котел вибрати?

Який котел вибрати?

Насправді вибір котла – це не таке вже й проста справа, як може здатися на перший погляд. Ми спробуємо в цій статті виділити і розкрити основні аспекти, на які в першу чергу слід акцентувати увагу, щоб вибрати для себе оптимальну модель котла.

Отже, на перше насамперед потрібно визначитися з джерелом енергії, на якому буде працювати ваш майбутній котел. Всі котли поділяються на чотири основні групи: твердопаливні, газові, електричні та газові.

Кожен тип має ряд своїх переваг:

Електричні котли
- не вимагають димоходу і досить прості в управлінні;

 

Рідкопаливні котли
- працюють на дизельному паливі, їх як правило, набувають у тому випадку, якщо немає можливості встановити електричний або газовий котел;
- працює на всіх видах твердого палива: дровах, пелетах, вугіллі, тирсі і т. п. За рахунок цього обумовлюється досить висока економічність котла;
 
- в середньому десь в 12 разів економічніше рідкопаливних.

 

Після того як ми визначилися з джерелом енергії давайте розглянемо такий не менш важливий питання як потужність. Як правило для розрахунку цього показника беруть 1 кВт на 10 метрів квадратних утепленого приміщення з висотою стелі не більше 3-х метрів.

 

Наступний показник – тип призначення. Тут ви повинні чітко розуміти, з якою метою будете використовувати котел. Якщо він купується тільки з метою обігріву приміщення, тоді безсумнівно беріть одноконтурний. У тому випадку, якщо ви плануєте використовувати котел не тільки для обігріву приміщення, а й ще для нагрівання води, тоді – двоконтурний. Як правило, для дому більш затребуваний саме другий варіант, так як образно кажучи «одним пострілом ви вбиває двох зайців».

 

Наступна деталь, про яку не варто забувати – це спосіб встановлення котла. Тут виділяють дві основні групи: настінні і підлогові котли. Настінний варіант установки відрізняється більш компактними розмірами. В першу чергу, такі котли дозволяють економить місце. Як правило, такий спосіб установки зустрічається тільки у електричних та газових котлів. Даний варіант буде як не можна до речі, якщо у вас кожен метр на рахунку. Підлогові котли більш функціональні і мають набагато більший потенціал потужності. Помимо этого к такому котлу можно подключить бойлер косвенного нагрева с мощным теплообменником.

 

В этой статье мы рассмотрели ключевые моменты, которые нужно знать, чтобы грамотно подойти к выбору котла. В следующих обзорах мы более детально остановимся на типах котла, что выявить их достоинства и возможные недостатки.

 

Если вы решили приобрести котел, но никак не можете определиться с выбором профессиональные консультанты интернет магазина «Котелок» помогут вам в этом вопросе. С их помощью вы без труда подберете нужную для себя модель котла по ценам производителя. По мимо этого приобретая котёл в интернет магазине «Котелок» вы получаете еще один приятный бонус – бесплатную доставку по Украине.

 

Удачных и нужных покупок!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner