Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Види твердопаливних котлів

Види твердопаливних котлів

На сьогоднішній день твердопаливні котли є, мабуть, одними з найбільш популярних і затребуваних.

Як правило, даний вид котлів широко використовується в приватних будинках і промислових комплексах для обігріву приміщення, а так само для отримання гарячої води.

Зараз на ринку представлено досить велику кількість різних моделей твердопаливних котлів. У даній статті ми спробуємо розібратися з тим, як же все таки правильно вибрати оптимальну модель твердопаливного котла.

Твердопаливні котли діляться на такі групи:

- класичні;

- комбіновані котли;

пелетні твердопаливні котли:

- твердопаливні котли тривалого горіння.

 

КЛАСИЧНІ КОТЛИ

Працюють на дровах та вугіллі. Одним з головних переваг такого виду котла є енергонезалежність і зручні цикли роботи. Однак, на ряду з цим є і великий мінус – дрова в такому котлі згоряють досить швидко, тому якщо немає можливості топити вугіллям даний вид котла є не кращим варіантом. Крім цього, класичні твердопаливні котли вимагають постійно присутність людини, так як в середньому кожні 6 годин потрібно підкидати нову порцію палива.

КОМБІНОВАНІ КОТЛИ

Головна перевага котлів даного плану в тому, що можна використовувати два види палива окремо один від одного або одночасно, що робить котел універсальним. У свою чергу комбіновані котли поділяються на дві групи: твердопаливні/газ; твердопаливні/електро. Завдяки таким комбінаціям участь людини в обслуговуванні котла зводиться до мінімуму.

ПЕЛЕТНІ КОТЛИ

Сама назва говорить за себе, тобто для даного виду котлів використовуються пелети. Ці котли мають бункер для пелет з якого паливо автоматично подається в камеру згоряння завдяки шнека. На ряду з цим процес розпалу здійснюється також автоматично. Відповідно можна зробити висновок про те, що даний вид котла не вимагає присутності людини.

КОТЛИ ТРИВАЛОГО ГОРІННЯ

Особливістю цих котлів є те, що процес горіння у них здійснюється не знизу вгору, як це загальноприйнято, а зовсім навпаки зверху - вниз. Завдяки цьому паливо не горить, а тліє досить тривалий час за рахунок чого і здійснюється більш тривалий процес горіння, який дозволяє економити паливо, а з іншого боку значно збільшити час між завантаженнями.

Особливу увагу хочеться звернути на те, що в якості палива досить великий спектр матеріалів: торф, дрова, вугілля, тирса, брикети, побутове сміття, пресовану солому і т. п. Безперечно цей фактор говорить про економічність твердопаливного котла. Як було сказано вище на одній загрузці котел може працювати досить довгий час і абсолютно не вимагає втручання людей протягом доби і більше (в залежності від моделі котла). Даний тип котла здатний обігріти будь-яку площу, природно при правильному виборі потужності.

Хочеться відзначити, що твердопаливні котли на сьогоднішній день є чудовою альтернативою приладам, для яких джерелом палива є постійно дорожчає газ і електрику. Твердопаливні котли є досить економічними та функціональними, завдяки чому широко використовуються для опалення будь-яких типів приміщень.

Якщо ви відчуваєте труднощі з вибором моделі твердопаливного котла рекомендуємо вам звернутися до професійних консультантів інтернет магазину «Казанок», які допоможуть підібрати оптимальний для вас варіант. Акцентуємо вашу увагу на тому, що в інтернет магазині Казанок ви купуєте продукцію за цінами виробника, без усякого роду націнки. По мимо цього купуючи котел в інтернет магазині «Казанок» ви отримуєте ще один приємний бонус – безкоштовну доставку по Україні.

 

Вдалих і потрібних покупок!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner