Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Feniks серіі I

ГалереяСписок

2024 року на ринку України з'явилася інноваційна новинка – котел шахтного типу з автоматикою із серії I компанії Feniks. Ця модель відрізняється простотою та надійністю в експлуатації, а також виконана з високоякісної жароміцної сталі 09Г2С завтовшки 6 мм, що значно збільшує її термін служби, досягаючи понад 30 років.

Котел шахтного типу з автоматикою Feniks серії I обладнаний приладами контролю та регулювання подачі повітря в камеру згоряння, розташованими на передній панелі, а всі патрубки приєднуються ззаду. Двері для завантаження палива та ревізії теплообмінника відкриваються вгору, що робить його встановлення можливим навіть у невеликих котельнях.

Котел шахтного типу з автоматикою Feniks серії I може працювати двома способами: за допомогою механічного регулятора тяги або електронної автоматики. Він оснащений стандартними фланцями для встановлення першого або другого варіанта, що забезпечують подачу повітря на камеру згоряння. Обидва способи подачі повітря в камеру згоряння є автоматичними і не вимагають постійного контролю.

Камера згоряння котла Feniks серії I має значний об'єм, що становить 87 дм³ у моделі потужністю 12 кВт, а за бажання клієнта цей обсяг можна збільшити за рахунок встановлення додаткового бункера. Завантажувальні двері оснащені масивною рукояткою з регульованою щільністю притискання та склокерамічним шнуром для запобігання проникненню диму в приміщення. Нижні двері надають доступ до обслуговування зольного відсіку та чавунних колосникових ґрат.

Особливу увагу слід приділити зоні теплообміну. Моделі потужністю 12 та 16 кВт оснащені двоходовим розгорнутим теплообмінником, а моделі потужністю 20 – 30 кВттриходовим із регульованою пластиною для додаткового перекриття димових газів. Кришка для доступу до зони теплообміну також обладнана склокерамічним шнуром і регулюється при просіданні на щільність притискання.

Технологічні виходи котла шахтного типу з автоматикою Feniks серії I розташовані ззаду і можуть бути підключені до системи опалення паралельно або по діагоналі. Патрубки теплоносія мають розмір 40 Ду або 1 ½ дюйма.

Димохід твердопаливного котла є горизонтальним і має круглий перетин діаметром 160 мм для кожної моделі. На димарі встановлено шибер для регулювання тяги димових газів.

У результаті, можна з упевненістю сказати, що котел шахтного типу з автоматикою Feniks серії I ідеально підходить для опалення різних приміщень, має високий ККД не нижче 85%, і завдяки компактним розмірам може бути встановлений навіть у невеликих просторах.

Придбати котел шахтного типу з автоматикою Feniks серії I ви можете у нашому магазині "Котелок" при цьому доставка по Україні БЕЗКОШТОВНА!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner