Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Kotlant Optima

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Якщо ви хочете купити твердопаливний котел, який буде невибагливий до палива, при цьому ефективно обігрівати ваш будинок, склад, офіс і т.п. та ще й за демократичною ціною тоді зверніть свою увагу на котел ТМ Kotlant Optima. Як було сказано вище в даний твердопаливний котел можна завантажувати різне паливо, при цьому не переживаючи за його якість: дерево, кам'яне вугілля, брикети, антрацит і т. п. Погодьтеся, що даний фактор при виборі опалювального котла відіграє далеко не останню роль, так як говорить про його практичність. Від палива залежатиме тільки термін одноразової завантаження, час якої варіюється до 6 годин.

Опалювальний котел Kotlant Optima має досить значну і об'ємну топкову камеру. Завдяки цьому він видає чесно заявлені потужності, чим може похвалитися далеко не кожен виробник.

Верхня двері котла відкриває доступ в топкову камеру, через яку власне і здійснюється завантаження. Топкова камера має товщину металу 5 мм., у ній немає наварених перешкод, що дозволяє завантажувати туди деревні поліна і брикети у великому обсязі. Внизу топкової камери знаходиться водонаполненная колосникова решітка.  Вгорі розташована теплосъемная полку -  для підвищення ККД котла.

Принцип роботи: вода циркулює по всьому контуру твердопаливного котла, таким чином, цей котел являє собою великий теплообмінник. На дверцятах знаходиться вікно регулювання тяги. Регулювання  можна здійснювати вручну за допомогою спеціального болта, або доукомплектувати механічним регулятором тяги і процес буде здійснюватися автоматично.

Для спрощення транспортування і монтажу в опалювального котла є транспортувальне отвір, що значно спрощує сам процес. Також у Kotlant Optima є регулювальні болти на знімальних дверцятах, з допомогою яких можна підтягнути азбестову нитку, щоб продукти згоряння не потрапляли в приміщення.

Димохід котла розташований на його задньої стінки, так само на ньому розташований шибер, з допомогою якого регулюється тяга. Важливим чинником є і те, що він круглий, так як не потрібні додаткові перехідники для його монтажу.

Акцентуємо Вашу увагу на тому, що у нашому інтернет магазині «Котелок» ви купуєте опалювальний твердопаливний котел ТМ Kotlant Optima за ціною заводу виробника без будь-яких націнок. Крім заводської ціни в нашому інтернет магазині ви отримуєте безкоштовну доставку котла по всій Україні.

Вдалих і потрібних покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner