Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Kotlant

ГалереяСписок

Твердопаливні котли тривалого горіння від компанії Kotlant серії КГП (ДО – котел твердопаливний; Р – горизонтальне розташування газоходних каналів; П – пелетні пальник) – це найкраще рішення як основного так і альтернативного опалення Вашого будинку або виробничої площі.

Особливі відмінності даної лінійки котлів тривалого горіння є те, що весь процес роботи котла автоматизований. Котел обладнаний спеціальним бункером для завантаження палива, вентилятором та автоматикою.

Принцип роботи твердопаливного котла КГП дуже простий у бункер завантажується паливо, це можуть бути як пелети, тирса, так і дрібне вугілля, до речі, можливість завантаження вугілля у бункер для автоматичної подачі дає перевага котла Kotlant КГП перед котлами інших виробників. Далі за допомогою спеціального механізму транспортування, паливо потрапляє в камеру згорання. Коли всередині котла мала кількість палива для підтримки потрібної температури, тоді спрацьовує автоматика на подачу його з бункера. Цей процес економить Ваш час, так як немає причин зайвий раз контролювати роботу котла. Для підвищення коефіцієнта корисної дії твердопаливного котла тривалого горіння рекомендується встановлювати теплоакумулятор.

Купуючи автоматичний котел тривалого горіння Kotlant КГП в нашому інтернет-магазині «Котелок», Ви отримуєте бонус у вигляді безкоштовної доставки по Україні і циркуляційний насос в подарунок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner