Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Електрорадіатори ОптиМакс

ГалереяСписок

Якщо ви хочете придбати ефективний і в теж час економний прилад для обігріву свого житла рекомендуємо вам звернути свою увагу на електрорадіатор ОптиМакс.

Электорадиатор Оптимакс по праву вважається універсальним варіантом обогрера як квартири в багатоповерхівці, так і приватного будинку.
Електрообігрівач Оптимакс складається з бимиталлических секцій, які іншими словами ще називаються електробатареї. Відразу хочеться закцентувати вашу увагу на те, що на території України тільки Оптимакс комплектується тільки біметалічними секціями. У свою чергу вони є в рази надійніше, порівняно з алюмінієвими, так як не вступають в хімічну реакцію з рідинами і не потребують профілактично стравлювання повітря.
Товщина секції ОптиМакс становить 96 мм. У той час як більша частина аналогічні приладів комплектується секціями товщиною 85 мм. А саме це дозволяє на 30% більше віддавати тепла в порівнянні з аналогами.
Знизу по всій довжині монтується нагрівальний елемент, розмір і потужність якого відповідає секционности батареї. Оптимакс випускається від 3 до 12 секцій. Кількість секцій вибирається у відповідності з гарячою площею. На одну секцію проводиться 120 Вт потужності тена.
Плата, датчики і пульт управління розташовані в правій частині радіатора. Прилад має функцію клімат-контролю, також таймер,за допомогою якого ви можете задати необхідну температуру на будь годину тижня. Діапазон температури від 1 до 30 градусів. Дана можливість дозволить вам використовувати прилад максимально ефективно з енергетичної та економічної точки зору. Відразу хочеться відзначити, що споживання енергії у радіатора Оптимакс в 2 рази менше, порівняно з звичайним маслянным радіатором, конвектором або будь-яким іншим портативним обігрівачем.
Електрорадіатор оптимакс екологічний так як не сушить повітря в приміщенні і не виділяє жодних шкідливих речовин. Про радіатор неможливо обпектися навіть тоді, коли він нагрітий до максимальної температури. Електрорадіатори ОптиМакс повністю безпечні: їх можна накривати, розміщувати за тюлямі і т. п. ОптиМакс відповідає усім санітарно-епідеміологічним нормам і відповідає вимогам ГОСТ.
По мимо всіх перерахованих вище переваг електрорадіатори ОптиМакс виглядають естетично і презентабельно.
В добавок хочеться сказати, що прилад простий в експлуатації і всього лише за допомогою чотирьох клавіш ви без праці налаштувати ОптиМакс.
Придбати електрорадіатор ОптиМакс за ціною заводу виробника ви можете в нашому інтернет магазині Казанок.
Приємних та потрібних покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner