Кошик
91 відгук
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Idmar Ekonom

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Твердопаливні котли Idmar Ekonom виконані з жароміцної сталі завтовшки 5 мм призначені для спалювання всіх видів твердого палива: дрова, вугілля, брикети, тирса і т. д.

Конструкція камери згоряння котла забезпечує високу передачу енергії від джерела тепла до теплоносія. Важливою конструкційною особливістю котла є складна система відводу димових газів. Проходять гази через водонаполненную систему димовидалення, максимально віддають тепло в систему опалення, що підвищує ККД котла і становить 80 – 90%.

Роботу котла можна налаштувати в різних режимах – механічному і автоматичному.

У першому випадку процес спалювання палива регулюється механічним регулятором тяги Rt-4, що робить котел повністю автономним і незалежним. Час роботи котла на одній завантаження становить від 5 до 24 годин в залежності від типу твердого палива.

У другому випадку, при встановлення автоматики, процес горіння контролюється в автоматичному режимі. Це дозволяє додатково економити витрату палива до 40%. Налаштування автоматики проста і неприхотлива до будь-якого виду твердого палива.

Всі моделі твердопаливних котлів Idmar Ekonom утеплені мінеральною ватою яка не допускає втрати теплоенергії і акумулює надлишкове тепло в систему опалення.

Термін служби твердопаливного котла Idmar Ekonom становить мінімум 15 років, а з використанням буферної ємності термін працездатності збільшується в рази.

Купуючи твердопаливний  котел тривалого горіння Idmar Ekonom в нашому магазині «Котелок» ви отримуєте додатковий бонус -  безкоштовну адресну доставку по Україні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner