Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Feniks N

Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Твердопаливний котел тривалого горіння Feniks N – універсальний котел для опалення приватного будинку або виробничої площі.

Дана модель, як і його попередник Feniks К, виконаний з жароміцної котлової сталі товщиною 6 мм. Для мінімізації тепловтрат всі котли тривалого горіння утеплені мінеральною ватою, що безпосередньо позначається на ККД котла, яке становить не менш 86%. Завантажувальна камера має дуже великий бункер, в моделі на 15 кВт вона становить 51 л. Для ефективного спалювання твердого палива (вугілля, брикети тощо) в завантажувальній камері розташовані дворядні форсунки подачі вторинного повітря. Це сприяє 100% згорянню завантажувального матеріалу та мінімізації продуктів відходу. Подачу повітря в камеру згоряння регулює блок управління (автоматика) до якого підключена турбіна. Максимального тривалого горіння на одного завантаження палива можна досягти за допомогою простої установки.

Теплообмінник твердопаливного котла тривалого горіння являє собою горизонтальні конвективні канали, через які проходить теплоносій і має площу теплообміну 1,8 м².

Дверцят твердопаливного котла оснащені масивним теплоотбойником, а так само мають ущільнювач для мінімізації тепловтрат і попадання диму в середину приміщення. Ручки виконані з високоякісного пластику, для уникнення нагріву і травмування користувача. Так само всі дверцята котла легко регулюються на ступінь притиснення.

Окремої уваги заслуговує нижня дверцята твердопаливного котла, вона не тільки призначена для очищення зольного відділення, але і має спеціальний фланець для установки пелетної пальника. Ця опція в будь-який момент дасть вам можливість з легкістю переобладнати котел, що безпосередньо позначається на тривалості автономної роботи котла.

Котел Feniks N має ряд технологічних виходів для монтажу і обслуговування, такі як: патрубок подачі/обратки теплоносія, патрубок для зливу теплоносія з котла, патрубок для встановлення групи безпеки. Для збільшення терміну служби котла всі патрубки  оцинковані.

Котел тривалого горіння Feniks N має горизонтальний вихід димоходу круглого перерізу з ревізійними кишенями, що безсумнівно є великим плюсом при його ревізії.

Замовити дров'яної котел з великою топкою Feniks N можете в нашому магазині «Котелок» і в подарунок отримаєте – БЕЗКОШТОВНУ адресну доставку по всій Україні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner