Кошик
90 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Kotlant KVU

ГалереяСписок

Доставка по Україні — БЕЗПЛАТНА!!!

Модельний ряд представлений котлами від 16 кВт — до 50 кВт. Котел здатний опалювати приміщення до доби (залежно від палива). Термін горіння реалізований завдяки 2 камерам котла:

1 — У першій (завантажній камері) світиться нижній шар палива 10-15 см над лосником;

2 — У другій розташована форсунка вторинного допалювання, завдяки якій усі димові та піролізові гази догоряють, що підвищує тривалість роботи котла та ККД.

Під час виготовлення котлів використовується жароміцна, шкірна сталь. Завантажувальна камера котла та теплообмінник виготовлені зі сталі завтовшки 6 міліметрів, це можна перевірити штангенциркулем, а також на видимих частинах котла є наклейки з міліметровою розміткою — для зручності.

Приєднувальні патрубки подавання та зворотні сторони та мають розмір 1/12 дюйма. Особливу увагу хочеться приділити елементам, які закривають дверцята котла, це ручки гвинтового типу, який дає змогу з легкістю відкривати та надійно зачиняти дверцята. Варто звернути увагу на матеріал утеплення, у цьому котлі використовується базальтова вата з фольгоізоли, саме фольгоїзол зменшує втрату тепла, відбиваючи його. 

Купити надійний і довговічний твердопаливний котел тривалого горіння «Kotlant KVU» за ціною заводу виробника без жодних додаткових націнок і витрат ви можете в нашому інтернет-магазині "Котелок". Водночас ви отримуєте ще доставку в подарунок у будь-яку точку України.

Приємних і потрібних покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner