Кошик
89 відгуків
+380 (66) 256-80-92
+380 (63) 988-57-78
Інтернет - магазин Котелок

Heizer

ГалереяСписок
Доставка по Україні - БЕЗКОШТОВНА!!!

Купити котел тривалого горіння з відвантаженням безпосередньо з заводу виробника можна у інтернет магазині «Котелок». Твердопаливні котли від українського виробника ТМ Heizer зарекомендували себе на ринку як надійна, економічна і практична альтернатива газовому опаленню.
У серії котлів тривалого горіння від виробника Heizer застосована технологія так званого нижнього горіння. На сьогоднішній день дана технологія вважається найефективнішою, а також екологічною по відношенню до процесу спалювання дров. Суть даної технології полягає в тому, що температурний режим котла підтримується на одному і тому ж рівні. Завдяки цьому, завантажене паливо згоряє з максимальною ефективністю і в теж час з мінімальними енерговитратами.
Поряд з вищесказаним, в процесі нижнього типу горіння палива, в атмосферу надходить набагато менше викидів, відходять гази мають більш низьку температуру і разом з цим досягаються відмінні показники ККД, що дорівнює 86%.
Звертаємо вашу увагу на те, що для функціонування котла не потрібно джерело електроенергії, іншими словами – котел може працювати на природній тязі. Температурний режим регулюється заслінкою, яка розташована на дверей котла. 
Котел тривалого горіння Heizer комплектується термометром–манометром, а також регулятором тяги. В експлуатації котел досить простий і для його установки необхідний лише димар хорошої якості. 
Щодо конструкції котла – за рахунок місткою завантажувальної камери завантаження палива не доставить ніяких труднощів навіть у тому випадку, якщо ви будете використовувати велику кількість палива.
Додатково котел можна обладнати установкою вентилятора з програмним забезпеченням. Котел відмінно працює навіть на тому паливі, яке характеризується підвищеною вологістю, аж до 45 %.
Гарантійний термін, який надає завод виробник складає 60 місяців на водяну сорочку.

Купити котел тривалого горіння ТМ Heizer з відвантаженням безпосередньо від заводу і відповідно без різного роду націнок можна в нашому інтернет магазині «Котелок». Також наш магазин надає безкоштовну доставку придбаного у нас котла по всій Україні зручним для вас способом.
Приємних та потрібних покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner